کار در کانادا و اقتصاد

گرداننده ی هتل و برج ترامپ در ونکوور، اعلام ورشکستگی کرد

Published

on

Spread the love

شرکت فرعی سازمانی که هتل و برج بین المللی ترامپ در ونکوور را اداره می کند، اعلام ورشکستگی کرد.

هتل روز پنجشنبه درب های خود را به طور دائمی بست، در همان روزی که پرونده ی ورشکستگی برای مقررات فدرال تنظیم شد و کارمندان مرخص شدند.

#salamvancouver

سوابق به دست آمده از دفتر ناظر ورشکستگی کانادا نشان می دهد، که TA Hotel Management  دارای بدهی کلی 4.8 میلیون دلاری و دارایی های کلی 1.1 میلیون دلاری است. اولین جلسه ی طلبکاران برای تاریخ 16 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

در پرونده ی تنظیم شده، TA Global Berhad ، شرکت مادر TA Hotel Management ، اظهار داشته که COVID-19 بر تجارت و موقعیت مالی آنها تأثیر گذاشته است و افزود که هزینه های جاری آنها از زمان شیوع COVID-19 و کمبود درآمد، TA Hotel Management را در وضعیت ورشکستگی قرار داده است.

همچنین ، نامه ای به دست ساكنان برج مسکونی رسیده است، که آنها را از وضعیت مالی بهره بردار ساختمان و تغییر موقتی در مدیریت ساختمان آگاه كرده است.

Abbey Management توسط صاحبان املاک هتل منصوب شده است، تا با برج کار کند و از عملیات بهینه و نگهداری برج اطمینان حاصل کند.

Michael Schuss مدیرعامل شرکت گروه املاک و مستغلات AWM-Alliance می گوید، بدون شک چند ساعت گذشته برای درک تأثیرات سرویس دهی برج، که در درجه اول توسط کارکنان هتل ترامپ ارائه می شد، و همگی امروز از کار خود اخراج شده اند، چالش برانگیز بوده است.

در همکاری با اعضای شورای strata ، به ویژه رئیس جمهور شما Ava Vorwaller ، AWM در تلاش است تا خدمات اساسی را پابرجا نگه دارد.

امنیت اضافی در حال تأمین است و تیم های دربان و مهندسی موجود فعلاً باقی خواهند ماند.

Mott 32، رستوران مجلل چینی واقع در برج، در اوایل صبح جمعه در یک پست اینستاگرام اعلام کرد که به طور موقت بسته شده است.

همچنین روز جمعه، وب سایت هتل ترامپ ونکوور ناپدید شده و اکنون به وب سایت جهانی هتل های ترامپ هدایت می شود، که دیگر نام هتل ونکوور در لیست آن وجود ندارد. حساب های دارایی ونکوور در شبکه های اجتماعی نیز به تدریج بسته می شوند.

برج هتل 360 میلیون دلاری با ارتفاع 616 فوت و 63 طبقه، دومین ساختمان بلند مترو ونکوور رسماً در 28 فوریه 2017 افتتاح شد.

در سال 2013 ، Holborn Group مالک و توسعه دهنده ی محلی برج، به دونالد ترامپ و فرزندان بزرگتر او پیوست و اعلام کرد که این ملک از برند زنجیره ای هتل ترامپ استفاده می کند.

15 طبقه ی اول برج شامل 147 اتاق مهمان، امکانات رفاهی، اسپا، سالن های رقص، کلوپ شبانه استخر Drai’s Vancouver  و Mott 32 است، در حالی که در طبقات بالاتر  217 کاندو وجود دارد.

مشخص نیست که آیا بخش هتل برج توسط یک برند تجاری و اپراتور دیگر مدیریت شود یا خیر.

به زودی اطلاعیه ی رسمی در مورد تعطیلی هتل ترامپ ونکوور منتشر می شود.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!