کار در کانادا و اقتصاد

دولت فدرال برای حمایت مالی از والدینی که به سرکار خود بر می گردند، مبلغ 625 میلیون دلار اختصاص داد

Published

on

Spread the love

دولت کانادا برای کمک به والدینی که به سر کار خود بر می گردند، 625 میلیون دلار از طریق برنامه ی حمایت فدرال به بخش مراقبت از کودک کشور اختصاص داد.
روز جمعه، دولت فدرال گفت كه مشاركت با استان ها و قلمروها «برای اطمینان از دسترسی همه خانواده ها به مراقبت مناسب از كودكان، مقرون به صرفه و با كیفیت بالا» در طول همه گیری COVID-19 انجام شده است.


Ahmed Hussen وزیر خانواده ها، کودکان و توسعه ی اجتماعی، بودجه ی تخصیص یافته به حمایت از بازگشت تدریجی والدین به محل کار را اعلام کرد. Hussen گفت: فراهم بودن خدمات مقرون به صرفه، با کیفیت بالا و مراقبت منعطف از کودکان، کلیدی است که می تواند کمک کند، از بازگشت والدین کانادایی به محل کار اطمینان حاصل شود، تا اقتصاد ما از این بحران بهبود یابد. دولت کانادا متعهد است، از بخش مراقبت از کودکان حمایت کند، تا اطمینان یابد که همه ی خانواده های کانادایی به مراقبت از کودکان با کیفیت مورد نیاز خود دسترسی خواهند یافت.
به گفته ی دولت، این بودجه علاوه بر 1.2 میلیارد دلاری است، که در طول سه سال گذشته در استان ها و سرزمین ها توزیع شده است. این کمک از سال 2017_2018 شروع شد، تا از یادگیری اولیه و مراقبت از کودکان حمایت کند و 40000 فضای مناسب تر، برای مراقبت از کودک ایجاد شود.
دولت فدرال گفت، سرمایه گذاری روز جمعه از طریق توافق نامه ی Safe Restart Agreement است، که به رفع اولویت های اصلی توافق شده توسط نخست وزیران کانادا، برای شروع مجدد اقتصادی کشور طی شش تا هشت ماه آینده کمک خواهد کرد.
بودجه بر اساس فرمول تخصیصی که از سوی Early Learning and Child Care Bilateral Agreements استفاده می شود، به استان ها و سرزمین ها اختصاص می یابد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!