Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

Convention Centre ونکوور به یک بیمارستان موقت تبدیل می شود

Published

on


دولت استانی تأیید کرد که Convention Centre ونکوور در طی همه گیری COVID-19 به یک بیمارستان موقت تبدیل خواهد شد.

ظرفیت اولیه ی این مرکز در حدود 270 تختخواب برای مراقبت از بیماران غیر کروناویروس و مراقبت از بیماران غیر حاد است، از جمله کسانی که در جراحی ها، سکته های قلبی، تصادفات و سایر بیماری های غیر 19 COVID نیاز به مراقبت دارند. این تعداد تخت تقریباً به همان تعداد تختخوابی خواهد بود که در بیمارستان Lions Gate در نورث ونکوور وجود دارد.

این امر به طور مؤثر به نبرد دولت استانی با COVID-19 با آزاد کردن فضای تختخواب ها در بیمارستان های مجهز، و افزایش توان پذیرش بیماران مبتلا به کروناویروس طی هفته ها و ماه های آینده کمک می کند.

همچنین، حذف بیماران غیر کروناویروس از بیمارستان ها و انتقال آنها به چنین مکان هایی، خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در بیمارستان را کاهش می دهد.

از این مرکز همایشات می توان استفاده کرد، زیرا به دلیل ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر از سوی دولت استانی، این مرکز فعلا تعطیل می باشد.

بیمارستان جدید در سالن نمایشگاهی زیرزمین مرکز همایش های West Building  واقع شده که در سال 2009 ساخته شده است. مساحت آن 220 هزار و 500 متر مربعی این فضا، به دو بخش مختلف مراقبت از بیمار تقسیم می شود و نیازهای درمانی بی نظیری را برای بیماران فراهم می کند.

فضای باز و انعطاف پذیر اجازه می دهد تا اندازه ی بیمارستان صحرایی برای برآوردن تقاضا مقیاس پذیر باشد. علاوه بر این، سه جاده ی اصلی به این سالن نمایشگاهی و اسکله های بارگیری آن در بخش زیرزمینی Waterfront Road، برای وسایل نقلیه اورژانس وجود دارد.

شهرهای بزرگ در سراسر جهان که نحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند، همچنین سالن های مراکز همایش خود را به چنین ظرفیت های بیمارستانی تبدیل کرده اند. ارتش آمریكا، درست در جنوب سیاتل ، سالن نمایشگاهی را در مرکز رویدادهای CenturyLink Field به یک بیمارستان موقت 248 تختخوابی برای بیماران غیر مبتلا به كروناویروس تبدیل می كند.

علاوه بر این، برج تازه ی مراقبت از بیماران در بیمارستان Royal Columbian در New Westminster به عنوان ظرفیت اضافی بیمارستانی غیر COVID-19 استفاده خواهد شد. ظرفیت آن حدودا 80 تختخواب است.

اینها بخشی از استراتژی های دولت استانی مبنی بر تبدیل موقت تأسیسات مراکز همایش ها، مراکز اجتماع و سایر امکانات مناسب دولتی به بیمارستان های موقت است. هفته گذشته  Mike Farnworth، وزیر امنیت عمومی BC، از دولت های شهرداری در سراسر استان خواسته بود که چنین امکانات مدنی را برای مراقبت های پزشکی، ایزوله و آزمایش فراهم کنند.

در حال حاضر 4233 تختخواب بیمارستانی خالی در سطح استان وجود دارد، که با ابطال هزاران جراحی انتخابی در دو هفته ی گذشته و جابجایی بیماران با سطوح مختلف نیازهای درمانی امکان پذیر شده است.

در کل 19 بیمارستان در BC به عنوان مرکز مراقبت های اولیه COVID-19 تعیین شده است. تا امروز، 60.6 درصد از ظرفیت کلی تختخواب بیمارستانی در استان پر شده است، در حالی که 53.7 درصد از تختخواب های مراقبت های ویژه نیز اشغال شده اند.

اما این خطر وجود دارد که شرایط می تواند به سرعت تغییر کند.

Dix گفت: هدف این سایت های جایگزین آماده سازی برای همه سناریوها است. برای افزودن ظرفیت بیشتر، باید از قبل آماده شوید. در کلیه ی مناطق بهداشتی، ما در حال تهیه سایت های مختلف هستیم.

در حال حاضر، دولت استان در حال دنبال کردن روش کره جنوبی است که منحنی بیماران مبتلا به COVID-19 که نیاز به مراقبت های بیمارستانی دارند را نسبتاً مسطح و در محدوده ی ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی نگه داشته است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!