Connect with us

کار در کانادا

Car2go قبل از آخرین روز کاری خود، خودروهای کمتری در جاده های ونکوور خواهد داشت

Published

on


Share Now، شرکتی که قبلاً با نام Car2go شناخته می شد اعلام کرد، که خدمات دهی در آمریکای شمالی را تعطیل خواهد کرد.


این شرکت که یکی از بازیگران مهم خدمات جهانی اشتراک گذاری اتومبیل است اعلام کرد، که از بازار آمریکای شمالی خارج می شود و خدمات خود در لندن، بروکسل و فلورانس را نیز از 29 فوریه 2020، متوقف می کند. در نتیجه، ونکوور یکی از بزرگترین خدمات اشتراک گذاری اتومبیل خود را از دست می دهد.
Tiffany Young ، سخنگوی Share Now در آمریکای شمالی گفت، مشتریان با نزدیک شدن به تاریخ اختتامیه ما در تاریخ 29 فوریه، وسایل نقلیه کمتری را در Home Area پیدا خواهند کرد.
Young همچنین اظهار داشت که وسایل نقلیه ی موجود در شهرهای اعلام شده، به فروش می رسند. او نگفت چه کسانی قادر به خرید آنها هستند یا چه زمانی برای خرید در دسترس خواهند بود، اما خاطرنشان کرد که وسایل نقلیه به طور مستقیم یا جداگانه فروخته نمی شوند.
Patrick Condon، استاد دانشکده ی معماری UBC می گوید، مدل کسب و کار Share Now برای انجام کارها، دشوار و گران بود. شما به ماشین های کافی نیاز دارید تا با هزینه های زیاد، منطقه را پر کنید، زیرا آنها مجبور بودند همیشه در نزدیکی شما باشند تا بتوانند حمل و نقل عمومی، پیاده روی، دوچرخه سواری یا تاکسی را از دور رقابت خارج کنند. علاوه بر این، شما مانند بسیاری از شهرهای اروپایی نیاز به یک الگوی شهری دارید، که ما آن را نداریم.
Condon افزود: این وضعیت باعث می شود كه کار برای شركت هایی مانند Uber و Lyft كه مشكلات داخلی ابزار محدود را ندارند، آسان تر شود.
Share Now قصد دارد تا در آینده بر روی 18 شهر اروپایی که در آن به فعالیت خود ادامه خواهد داد تمرکز کند، که سهامداران معتقدند بیشترین پتانسیل برای رشد سودآوری را نشان می دهند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!