Connect with us

کار در کانادا

BC Hydro می گوید، صرفه جویی حاصل از خودروهای الکتریکی، بیشتر از همیشه است

Published

on


به گفته BC Hydro، امروزه استفاده از یک ماشین الکتریکی به جای خودرو بنزینی، بیشتر از همیشه موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.
BC Hydro بر طبق یک نظرسنجی که اخیرا انجام شده است می گوید، هر ​​بریتیش کلمبیایی در هر روز، به طور متوسط 20 کیلومتر با ماشین خود حرکت می کند.
انجام این سفرها با یک هوندا سیویک، که گفته می شود پر فروش ترین اتومبیل سدان است، شش برابر بیشتر از نیسان لیف که پرفروش ترین ماشین الکتریکی است، هزینه دارد.
این گزارش می گوید: هزینه ی سوخت در یک خودرو الکتریکی 80٪ کمتر از هزینه ی سوخت در یک خودرو بنزینی است. با 20 کیلومتر استفاده در هر روز، شارژ یک هفته برای نیسان لیف حدود 2 دلار خواهد بود.


BC Hydro همچنین هزینه ی رفت و آمد یک سفر 80 کیلومتری از Surrey تا داون تاون ونکوور را مقایسه کرده، تا نشان دهد که رانندگان با استفاده از سه خودروی محبوب بنزینی، چه هزینه ای در سال پرداخت می کنند:
* هوندا سیویک هر سال حدود 1800 دلار هزینه دارد.
* تویوتا Rav4 هر سال حدود 2100 دلار هزینه دارد.
* فورد F150 هر سال حدود 3380 دلار هزینه دارد.
با استفاده از نیسان لیف، سالانه 409 دلار برای یک رفت و آمد 80 کیلومتری و 726 دلار برای سفر 142 کیلومتری هزینه خواهد شد.
BC Hydro توضیح می دهد که محاسبات براساس قیمت متوسط ​​بنزین در هر منطقه، در تاریخ 15 مه 2019 ، همانطور که در وب سایت GasBuddy نشان داده شده است، می باشد.
در حال حاضر بیش از 18000 خودروی الکتریکی در جاده های BC وجود دارند. این شرکت انتظار دارد که این تعداد تا سال 2030 به 350 هزار عدد برسد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!