Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

BC Ferries برای برخی از مسیرهای پر طرفدار تخفیف تابستانی گذاشته است

Published

on


BC Ferries برای مسیرهای خاص، تخفیفاتی را اعلام کرده است.
The Sunrise and Sunset Savings ، برای بیش از 1600 سفر دریایی صبح زود و دیرهنگام شب بین 16 می تا 4 سپتامبر، تخفیفاتی در نظر گرفته است.
این سفرهای دریایی با تخفیف 49، 59 و یا 69 دلار برای یک طرف مسیر، با وسیله ی نقلیه ی استاندارد مسافری و یک راننده در مسیرهای Tsawwassen ، Swartz Bay ، Tsawwassen، Duke Point و Horseshoe Bay ،Departure Bay موجود است. برای مسیر بازگشت نیز با قیمت 49 دلار در مسیر Horseshoe Bay – Langdale در دسترس است.

همچنین فرصتی برای صرفه جویی در هزینه ها، برای سفر با قایق های تفریحی با طول بیشتر، بین 16 می تا 4 سپتامبر نیز فراهم است. مشتریان با وسایل نقلیه ی طولانی تر از 20 فوت (6.1 متر) می توانند تنها با 3.25 دلار به ازای هر فوت اضافه (به طور معمول 6.50 دلار)، در دو مسیر بین مترو ونکوور و Vancouver Island سفر کنند. بیش از 1100 سفر در مسیرهای Tsawwassen – Swartz Bay و Tsawwassen – Duke Point تخفیف می گیرند.


Janet Carson، مدیر بازاریابی و مشتریان BC Ferries گفت: این تخفیفات به مشتریان اجازه می دهد که برای سفرهای تابستانی خود ،صرفه جویی کنند، همچنین در طول تابستان با تشویق مسافران به سفر در ساعاتی که مسیرها خلوت تر هستند، به کم کردن ترافیک قایق ها در سیستم کمک می شود. ما منتظر مشتریان قدیمی و جدید در تابستان امسال هستیم.
خدمات دهی برای این تخفیفات به صورت first-come, first-served است. اطلاعات بیشتر در مورد تخفیفات را می توانید در وبسایت BC Ferries پیدا کنید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!