Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

BC اعلام کرد 6 میلیون دلار، برای مبارزه با پدیده ی کارتن خوابی و کاهش تعداد بی خانمان ها در سراسر استان تخصیص داده است

Published

on


دولت BC مبلغ 6 میلیون دلار به شورای برنامه ریزی اجتماعی و تحقیقاتی بریتیش کلمبیا (SPARC BC)، برای مبارزه با کارتن خوابی کمک می کند، تا تعداد بی خانمان ها را در شهرها کاهش دهد.
این استان گفت کمک های مالی از سازمان هایی با تمرکز گسترده در بریتیش کلمبیا حمایت می کند، تا راه های بهتر برای پاسخگویی به نیازهای گروه های خاصی از مردم که با ریسک بالاتری به سمت بی خانمانی می روند، پیدا کنیم.
Shane Simpson، وزیر توسعه ی اجتماعی و کاهش فقر گفت: جلوگیری از بی خانمانی بخش مهمی از TogetherBC: استراتژی کاهش فقر BC است.

Simpson گفت ، از طریق کمک های مالی، ما با سازمان های محلی همکاری خواهیم کرد و به افرادی که در معرض بی خانمانی هستند کمک خواهیم کرد، تا از این موضوع جلوگیری کنیم.
SPARC BC در طول سه سال آینده Homelessness Community Action Grants را، برای یک بار بین گروه ها و سازمان ها توزیع خواهد کرد.
این مبلغ بر اساس منابع و دانش محلی در مورد بی خانمانی و علل آن، برای افزایش آگاهی و حمایت عمومی و پاسخ به شکاف ایجاد شده در ارائه ی خدمات به افرادی که در معرض بی خانمانی هستند، به کار می رود.
Lorraine Copas، مدیر اجرایی SPARC BC گفت: سازمان های محلی و غیرانتفاعی در خط مقدم بحران بی خانمانی هستند و آنها کارهای خوبی برای مشارکت در حل مسائل بی خانمان ها در سطح محلی انجام می دهند. این کمک هزینه، پایداری این کار را حفظ خواهد کرد، تا به ایجاد تغییرات مثبت ادامه دهند.
در مجموع بر اساس طرح Building BC: Rapid Response to Homelessness ، 291 میلیون دلار برای ساخت 2000 خانه در BC، و نیز تأمین بودجه عملیاتی سالانه برای خدمات و پشتیبانی 24/7 سرمایه گذاری شده است. که تا امروز نزدیک به 1400 تا از این خانه ها کامل شده اند.
اولین استراتژی کاهش فقر در استان، در اوایل سال 2019 منتشر شد و شامل یک دفتر هماهنگی بی خانمان ها بود که با همکاری دولت و جامعه، در جهت پیشگیری از بی خانمانی کار می کند.
Mable Elmore، دبیر پارلمان کاهش فقر گفت: بی خانمانی یک مسئله ی پیچیده است که نیاز به راه حل های بسیاری دارد.ما با همکاری با هم می توانیم، از بی خانمانی جلوگیری کنیم.
او گفت، این کمک مالی، از جوامع و سازمان های محلی حمایت می کند تا با یافتن راه حل های محلی، برای جلوگیری از فقر تلاش کنند.
این استان اعلام کرد که فرم درخواست کمک به بی خانمان ها به زودی در وب سایت BC SPARC در دسترس خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!