Connect with us

کار در کانادا

BC اعلام کرد، ممکن است برخی محدودیت ها از ابتدای ماه می کاهش پیدا کنند

Published

on


BC اعلام کرد ممکن است برخی از محدودیت های وضع شده برای مبارزه با COVID-19 از شروع ماه آینده کاهش پیدا کنند.

اما مسئول بهداشت پزشکی استان هشدار داده است، که برداشتن این اقدامات جزئی و تدریجی خواهد بود و زندگی در B.C. به زودی به حالت عادی برنمی گردد.

دکتر Bonnie Henry گفت، لغو اقدامات مربوط به مبارزه با همه گیری، ممکن است با از سرگیری برخی از جراحی های انتخابی لغو شده، آغاز شود.

دانش آموزان همچنین ممکن است قادر به بازگشت به مدرسه باشند، اما این فقط در صورتی ممکن است که روزهای کمتری به مدرسه بروند و کلاس های کمتری داشته باشند. یا ممکن است برخی دانش آموزان از راه دور آموزش ببینند و برخی دیگر به کلاس برگردند.

وی همچنین در مورد ادامه ی کار کارمندان از خانه، همراه با حفظ فاصله ی اجتماعی در محل کار صحبت کرد.

Henry گفت: دولت در چند هفته ی آینده به دنبال این خواهد بود كه بداند چطور خواهد شد اگر برخی از مشاغل دوباره باز شوند و چه میزان فشار به سیستم درمانی خواهد آمد، ما باید این توازن را پیدا کنیم.

اما Henry هشدار داد كه اقدامات فاصله ی اجتماعی، عمدتاً باعث صاف كردن منحنی اپیدمی در BC شده اند و به این زودی برداشته نمی شوند، و احتمالاً تا زمان فصل بعدی شیوع آنفولانزا در پاییز، به نوعی ادامه خواهند یافت.

وی گفت، این یک پایان برای ما نیست. این حتی آغاز پایان نیست. این ممکن است پایان آغاز باشد.

Henry و Adrian Dix وزیر بهداشت گفتند، مهمترین چیز برای یافتن نقطه ی شیرین این است که، برخی از افراد بتوانند به زندگی عادی باز گردند، بدون اینکه باعث شوند دوباره تعداد مبتلایان به COVID-19 زیاد شوند.

Dix گفت برخی از مردم از برطرف کردن تمام محدودیت ها حمایت کرده اند، در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند تا حد زیادی در قرنطینه باقی بمانند.

وی گفت: کاری که ما باید انجام دهیم این است که از نقاط قوت خود استفاده کنیم تا یک جاده ی میانه بین این افراط و تفریط پیدا کنیم.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!