Connect with us

کار در کانادا

BC از زمان شروع همه گیری، 353.200 شغل را از دست داده است

Published

on


Carole James وزیر امور مالی BC، صبح جمعه از وضعیت فعلی اشتغال در استان خبر داد.

James در مورد آمار منتشر شده از بررسی نیروی کار کانادا توسط Statistics Canada برای ماه می 2020 گفت، این آمار نشان می دهد برخی نشانه های دلگرم کننده در مورد ادامه ی بازار کار بی ثبات در هر بخش و در تمام مناطق بریتیش کلمبیا به دلیل COVID-19 وجود دارد.

James خاطرنشان کرد: در کل از زمان شروع همه گیری 353200 شغل در استان از بین رفته است، اما ماه گذشته در BC، 43300 شغل ایجاد شده است، این تغییر به گفته ی وی در درجه ی اول به دلیل ورود دوباره ی مردم به بازار کار بوده است.

James خاطرنشان كرد: بررسی امروز منعكس كننده ی اطلاعات شغلی است كه در طی هفته ی 10 می تا 16 می جمع آوری شده است، قبل از آنكه بازگشایی به طور کامل آغاز شود.

ما مسیری طولانی در راه بهبودی اقتصاد پیش روی خود داریم. در پشت این تعداد، هزاران خانواده، جوان و مشاغل در تلاش هستند، تا اهداف خود را برآورده سازند.

او گفت که در ماه های آینده، ما امیدواریم که با شروع بهبود اقتصادی نتایج مثبت دیگری را شاهد باشیم.

جیمز اظهار داشت كه تا به امروز بیش از 510000 نفر در BC ، 1000 دلار کمک مالی اضطراری BC برای كارگران را دریافت كرده اند.

علاوه بر این، وی گفت که این استان با دولت فدرال همکاری کرده است، تا 75٪ یارانه دستمزد را گسترش دهد و از سخت ترین مشاغل در برابر تعطیلی محافظت کند.

وی گفت: با شروع مجدد مکان های کاری بیشتر، دلیلی برای افزایش اعتماد به نفس در بین مصرف کنندگان وجود دارد که برای بهبود ما بسیار مهم است. علی رغم تأثیرات COVID-19 ، BC یک رهبر اقتصادی در کانادا است. این همراه با همکاری استثنایی مردم در مدیریت بحران مراقبت های بهداشتی، پایه و اساس محکمی برای بهبود اقتصادی خواهد بود.

James ادامه داد: این استان تا ماه های آینده ارزیابی نیازهای مردم و مشاغل را ادامه خواهد داد و برنامه های امدادی و بهبودی را در صورت لزوم ارتقا خواهند یافت.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!