تفریحات و سفر

پلیس وست ونکوور یک جشن سیصد نفره از نوجوانان را به هم زد و متوقف کرد

Published

on

Spread the love

پلیس وست ونکوور می گوید پس از آن که افسران در تاریخ 29 آگوست، یک مهمانی 200 تا 300 نفره از نوجوانان و جوانان در British Properties را به هم زدند، جلوی یک رفتار بی پروا در برابر بیماری همه گیر گرفته شده است.

Greg Trenholm از پلیس وست ونکوور گفت، شنبه شب گذشته پس از دریافت شکایات سر و صدا از همسایگان در حدود ساعت 10 شب، پلیس به خانه ای در آن محل اعزام شد، که مشخص شد یک مهمانی در مقیاس بزرگ در آنجا در حال انجام است.

#salamvancouver

Trenholm گفت، 200 تا 300 نفر در سنین حدود 17 تا 19 سال در این مهمانی شرکت داشتند که یک DJ. Promoters حرفه ای آن را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کرده بود و مدعوین برای ورود به آن مهمانی پول پرداخت کرده بودند.

Trenholm گفت ، این مهمانی به وضوح دستورات مأمورین بهداشت استان را مبنی بر عدم تجمع بیش از 50 نفر نقض کرده است، به نظر می رسد هیچ کس در آن مهمانی فاصله ی اجتماعی یا اقدامات احتیاطی دیگر را رعایت نکرده است.

وی گفت که به نظر می رسد شرکت کنندگان جوان در این مهمانی از اقصی نقاط Lower Mainland به این مکان آمده اند. با ورود پلیس بسیاری از آنها متفرق شدند.

یکی از برگزار کنندگان این مهمانی 230 دلار جریمه شد.

Trenholm گفت که این رویداد هنوز در دست بررسی است و مشخص نیست که چه کسی واقعاً میزبان این مهمانی بوده است یا اینکه صاحبان ملک در آن دخیل بوده اند یا خیر. جریمه نقدی تا 2000 دلار برای کسانی که میزبان اجتماعات بزرگ هستند، امکان پذیر است.

Trenholm گفت وقت آن است که مردم هوشیار تر شوند. وی افزود: مقامات بهداشتی به مردم می گویند که به دلیل شیوع بیماری دور هم جمع نشوند.

Trenholm گفت که پلیس وست ونکوور در هفته های اخیر شکایت های زیادی در مورد مهمانی های بزرگ دریافت کرده است، که به اعتقاد مردم قوانین COVID-19 را نقض می کنند. اما در بیشتر موارد، شکایات بی اساس بوده است.

وی گفت ، پلیس وست ونکوور آخر هفته در حال گشت زنی خواهد بود تا اطمینان حاصل کند که مردم از همه ی قوانین پیروی می کنند.

به گفته ی دکتر Bonnie Henry، مسئول بهداشت پزشکی استان، كه بعد از ظهر پنجشنبه آمار جدیدی از بیماری همه گیر را منتشر كرد، بیشترین تعداد موارد اخیر COVID-19 در بین افراد 20 تا 29 سال بوده است.

افراد 20 تا 39 ساله بیشترین تعداد موارد را تشکیل می دهند و تعداد آزمایشات مثبت از ابتدای جولای در آن گروه سنی افزایش یافته است.

افراد جوان تر ویروس را بیشتر در مهمانی ها، بارها و رستوران های خصوصی می گیرند. در حالی که اکثر کودکان و افراد مسن ویروس را از طریق تماس در خانه، محل کار یا در مراکز درمانی یا مراقبت های طولانی مدت دریافت می کنند.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!