تفریحات و سفر

تعطیلی موقت فروشگاه های پرتجمع استارباکس در کانادا در پی شیوع کرونا ویروس

منتشر شده

در

Lori Digulla، مدیر شرکت استارباکس در کانادا اعلام داشت این شرکت موقتاً فروشگاه های «پر تجمع» خود را به مدت حداقل دو هفته تعطیل خواهد نمود. بدان معنا که فروشگاه های شرکتی آن واقع در پردیس های دانشگاهی و یا مراکز خرید و پاساژها که دسترسی خارجی و خیابانی ندارند، در این برهه زمانی تعطیل خواهند گشت.


و همچنین اظهار داشت ساعات کاری خود را کاهش داده یا فروشگاه های واقع در مکان های پر خطر و در معرض کووید-19 را به طور موقت تعطیل نماید.
علاوه بر این، از روز یکشنبه خدمات فروشگاه های این شرکت در سراسر کشور به منظور «جلوگیری از تجمعات اجتماعی طولانی مدت» در کافه ها به روش «بیرون بر» ارائه گشته، که در واقع فاقد صندلی در داخل و خارج فروشگاه می باشند، اما گزینه های خدمات سواره و سفارش و پرداخت از طریق موبایل، و تحویل درب منزل آن همچنان فعال می باشند.
بخش ادویه جات و چاشنی ها در تمامی فروشگاه ها اصلاح گشته و خدمات سفارش و پرداخت از طریق موبایل به روش «on a store-by-store basis» ارائه می گردد.
استارباکس همچنین قصد داشته بودجه صندوق مالی اضطراری خود را در سراسر جهان جهت کمک به کارمندان خود و حمایت از نیاز آنان فرای حقوق دریافتی، حدود 10 میلیون دلار افزایش دهد.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

error: Content is protected !!