تفریحات و سفر

به دستور Vancouver Park Board، بیش از 50 مرکز ورزشی و تفریحی در ونکوور، طی 6 هفته ی آینده بازگشایی خواهند شد

Published

on

Spread the love

Vancouver Park Board (VPB) روز جمعه اعلام کرد، قصد دارد بیش از 50 مرکز تفریحی را در طول شش هفته ی آینده بازگشایی کند، این کار همزمان با 24 مرکز اجتماعات در سراسر شهر از سه شنبه 8 سپتامبر آغاز می شود. 

پس از آن بازگشایی مرحله ای هشت استخر سرپوشیده، هشت رینگ یخ و 14 مرکز تناسب اندام انجام می شود.  

 #salamvancouver

مراکز اجتماعات 

VPB گفت، در ابتدا مراكز اجتماعاتی كه به طور مشترك توسط Community Centre Associations (CCAs) و Park Board اداره می شوند و اولويت برنامه ها و خدمات آنها متمركز بر كودكان، جوانان، سالخوردگان و امنيت غذايی است، راه اندازی می شوند. 

در حال حاضر Park Board Flexipasses پذیرفته نخواهند شد، زیرا این برنامه در حال حاضر تا پایان ماه به حالت تعلیق درآمده است. 

ساعات کار و اطلاعات در مورد نحوه ی رزرو خدمات تفریحی در مراکز مختلف به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود. 

 

استخرهای سرپوشیده 

استخرهای سرپوشیده از 14 سپتامبر بازگشایی می شوند و این کار با Hillcrest ، Kerrisdale ، Britannia و Vancouver Aquatic Centre آغاز می شود. چهار استخر باقیمانده،Killarney Templeton،  Lord ByngوRenfrew، ماه آینده از تاریخ 13 اکتبر افتتاح می شوند. 

VPB گفت استخر Kensington به دلیل اندازه اش پاییز امسال بازگشایی نخواهد شد، زیرا بسیار کوچک است و نمی تواند فاصله ی فیزیکی مورد نیاز شناگران در طی همه گیری را تأمین کند. 

شناگران Casual می توانند یک جلسه شنای 90 دقیقه ای، و شناگران خط می توانند یک جلسه شنای 45 دقیقه ای را به صورت آنلاین و حداکثر تا 72 ساعت قبل رزرو کنند. بین جلسات شنا، 45 دقیقه وقفه وجود خواهد داشت، در این زمان استخر تمیز می شود و مرکز برای خدمات دهی به گروه بعدی اماده می شود.  

از آنجا که استخرها اندازه های مختلفی دارند، ظرفیت هر استخر متفاوت خواهد بود. خطوط انفرادی (برای شنا در طول) حداکثر ظرفیت شش شناگر در هر خط را دارند. شناگران نباید در انتهای هر خط جمع شوند و نباید در حین شنا خطوط خود را عوض کنند. 

سونا و اتاق های بخار بسته خواهند ماند. فقط جکوزی های به اندازه ی کافی بزرگ، برای استفاده ایمن باز خواهند بود. از آنجا که ظرفیت جکوزی ها محدود است، از مراجعین خواسته می شود که مدت زمان حضور خود را به 10 دقیقه محدود کنند و به سایر شناگران فرصت دسترسی بدهند. 

عینک شنا، کیک بورد، اسنورکل و حوله برای اجاره وجود نخواهد داشت. اسنورکل مجاز نیست. استفاده از کیک بورد اگر مراجعین همراه خودشان را بیاورند، مجاز است. 

 

مراکز تناسب اندام 

اولین مراکز تناسب اندام در 14 سپتامبر افتتاح می شود و شامل Trout Lake ، Hillcrest ، Dunbar ، Kitsilano ، Champlain Heights ، Mount Pleasant و Creekside (که در این زمان فقط آموزش شخصی را ارائه می دهند) خواهد بود. ماه بعد، هفت مرکز تناسب اندام دیگر در 13 اکتبر افتتاح می شوند: Kensington،  Marpole،  Strathcona،  Lord Byng،  Templeton، Renfrew و Vancouver Aquatic Centre. مراکز تناسب اندام باقیمانده که در مراکز اجتماعات واقع شده اند، به طور مستقل توسط CCA اداره می شوند. CCA ها بعداً تعیین خواهد کرد که این مراکز چه زمان بازگشایی خواهند شد. 

به منظور حفظ فاصله ی فیزیکی، حضور تعداد محدودی از کاربران در مراکز تناسب اندام در هر زمان مجاز است (تعداد مراجعین بسته به اندازه ی هر مرکز متفاوت خواهد بود). بازدید کنندگان می توانند یک جلسه یک ساعته را تا 72 ساعت قبل به صورت آنلاین رزرو کنند. 

 

Arenas 

بازگشایی Park Board arenas از 21 سپتامبر با رینگ یخ در Trout Lake ، Sunset ، Kerrisdale  و  Britannia  آغاز می شوند. 

در 28 سپتامبر، پیست های Hillcrest Killarney افتتاح می شوند. 

دو آرنای باقیماندهKitsilano  و  West End، در 5 اکتبر بازگشایی می شوند. این مراکز برای  بازی های سازمان یافته توسط دارندگان مجوز، رزروهای ورزشی و تیمی، اسکیت عمومی، تدریس و استفاده تفریحی در اواخر پاییز آغاز به کار می کنند. 

 

یک رویکرد متفکرانه و مرحله ای 

VPB در بیانیه ای گفت: park board با همكاری BC’s Restart Plan، و با مشورت با آژانس ها و شرکای مختلف دولتی و غیر دولتی، رویكرد بازگشایی مجدد را با دقت و به صورت مرحله ای طی می كند. 

Park Board در هر یک از تاسیسات خود یک کمپین علامت گذاری گسترده انجام داده است تا به مشتریان در مورد فرآیندهای جدید، روش ها و اقدامات ایمنی COVID-19 آموزش دهد. 

در میان این اقدامات ، استفاده از ماسک در داخل مراکز در حال حاضر اختیاری است و مورد تشویق قرار می گیرد. کارکنان روزانه تحت آزمایش های بهداشتی قرار می گیرند، آموزش های اضافی مربوط به ایمنی را پشت سر می گذارند و پروتکل های جدید ایمنی را دنبال می کنند. برنامه ها به صورت متغیر ارائه می شوند تا تعداد افراد در هر زمان در یک مکان را کاهش دهند. در بعضی از مراکز مبلمان شهری برداشته شده یا دوباره پیکربندی شده است، تا فاصله ی فیزیکی بیشتری فراهم شود 

به هر کسی که به مراکز یا خدمات عمومی تفریحی دسترسی دارد، یادآوری می شود، که در صورت عدم احساس خوب بودن، بروز هرگونه علائم COVID-19 یا اگر در طی 14 روز گذشته به خارج از کانادا سفر کرده اند، در خانه بمانند. 

از ماه می، Park Board مجدداً زمین های گلف ، باغ گیاه شناسی VanDusen ، Bloedel Conservatory، زمین های تنیس و پیکل بال، pitch & putts ، پارک های اسکیت ، زمین های ورزشی چمن مصنوعی، زمین های بسکتبال و والیبال، گلف دیسکی ، رولر هاکی، زمین های چند منظوره، زمین های بازی، پارک های اسپری، استخرهای روباز، کمپ های روزانه و خدمات مراقبت از کودکان را بازگشایی کرد. 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!