تفریحات و سفر

الان شما می توانید یک پرواز دو طرفه، مستقیم از ونکوور به Cancun را با فقط 224 دلار کانادا رزرو کنید

Published

on

Spread the love

Deal alert: You can fly round-trip, direct Vancouver to Cancun for only $224 CAD

 آب و هوای مترو ونکوور برای فصل بهار گرمتر پیش بینی شده است، اما در پاییز دوباره هوا خنک می شود. 

متأسفانه به دلیل اینکه مسافران زیادی از آمریکای شمالی به سمت سواحل زیبا و آرامش بخش جنوب رهسپار می شوند، به طور معمول پروازهای به مقاصد استوائی در این زمان قیمت بیشتری پیدا میکنند. 

خوشبختانه شرکت هواپیمائی اینترجت ( Interjet )، پیشنهاد خوبی برای بلیط  به مقصد Cancun  در این پاییز، با تنها 224.08 دلار کانادا شامل مالیات و هزینه ها ارائه می دهد. پرواز از ونکوور در تاریخ 2 نوامبر 2019  و از  Cancun  در تاریخ 25 نوامبر 2019  است. علاوه بر این، هر دو این پروازها مستقیم هستند که امکان یک سفر راحت را فراهم می کنند. 

همچنین در حال حاضر، تعدادی از تاریخ های دیگر نیز مشمول این تخفیف می شوند ؛ بنابراین اگر شما در زمان فوق الذکرقادر به سفر نیستید یا ترجیح می دهید در تاریخ دیگری سفر کنید، میتوانید از تقویمی که برای رزرو با کمترین گزینه های کرایه  تهیه شده است،استفاده کنید. این بدان معنی است که ممکن است شما در تاریخ های ایده آل خود قادر به سفرکردن نباشید اما اگر فقط کمی انعطاف پذیر باشید قادر خواهید بود که از این تخفیف بزرگ استفاده کنید. 

Cancun را کشف کنید 

اگر شما هرگز به دریای کارائیب نرفته اید، این بهترین فرصت است. Zona Hotelera یک مسیر طولانی از سواحل شنی سفید بکر با چشم انداز دریای بی انتها را به شما پیشنهاد می کند. علاوه بر این، این ناحیه نزدیک محدوده ی کلوپ های شبانه است که مکانهای سرگرمی متعددی برای کشف یک شب سرگرم کننده در شهررا ارائه می دهد. همچنین تعدادی از تورهای روزانه به مکانهای دیگری مانند  Isla Mujeres، Tulum، Playa del Carmen  بسیاری دیگر نیز وجود دارد. 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!