تفریحات و سفر

آکواریوم ونکوور این جمعه مجددا بر روی عموم بازگشایی شد

منتشر شده

در

پس از گذشت بیش از سه ماه از بسته بودن آکواریوم ونکوور، این مجموعه اعلام کرد که روز جمعه 26 جون بازگشایی شد.

در ماه آوریل، Ocean Wise Conservation Association گزارش داد پس از اعلام اجبار آکواریوم ونکوور به بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کووید-19، ظرف مدت یک هفته بیش از نیم میلیون دلار کمک برای آکواریوم ونکوور جمع آوری شد.

Vancouver Whitecaps به نیروهایی پیوست که با آکواریوم ونکوور همکاری کردند، تا به فروش ماسک های صورت کمک کند تا با درآمد حاصل از فروش آنها، آکواریوم بتواند مشکلات مالی خود را تا حدودی حل کند. آنها با هم فقط در طی سه روز بیش از یک میلیون دلار درآمد از فروش ماسک صورت با کارایی بالا کسب کردند، و تمام درآمد خالص حاصل از آن، برای آکواریوم ونکوور پس انداز شد.

اکنون، هر بلیطی که خریداری شود به اطمینان از آینده ی موسسه غیر انتفاعی آکواریوم ونکوور کمک می کند، که به دلیل همه گیری COVID-19 و بسته شدن سه ماهه، همچنان با خطر ورشکستگی روبرو است.

برای ایمنی بازدید کنندگان، آکواریوم ونکوور یک بلیط زمان بندی شده با جریان حرکت یک طرفه ی افراد ارائه می دهد، که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد، تا با خیال راحت و در یک مکان عاری از جمعیت با شگفتی های اقیانوس ما روبرو شوند.

Karen Howe مدیر Visitor Experience  آکواریم گفت: در تاریخ 64 ساله ی ما، هیچ گاه بیشتر از چند روز بسته نبوده ایم و بنابراین ما از بازگشایی مجدد و استقبال از بازدید کنندگان و اعضا بسیار هیجان زده هستیم. طرح جدید زمان بندی شده ی ما، مهمانان را در یک سفر در گالری های طبقه ی اصلی همراهی می کند، و به مردم امکان می دهد تا با شیوه ای جدید با نمایشگاه ها و حیوانات آکواریوم ونکوور درگیر شده و از آن بیاموزند.

در پی رعایت دستورالعمل های حفظ فاصله ی اجتماعی که از سوی دفتر مسئول بهداشت استان اعلام شده، آکواریوم ابتدا برای این زمان از سال تقریباً با 20 تا 30 درصد از ظرفیت عادی خود فعالیت می کند.

جزئیات کامل در مورد تجربه ی جدید آکواریوم ونکوور و پروتکل های مربوط به COVID-19 را می توانید در vanaqua.org/notices مشاهده کنید ، اما نکات برجسته شامل موارد زیر است:

  • همه ی بازدید کنندگان، از جمله اعضا، باید بلیط ها را به صورت آنلاین و از قبل در org/tickets رزرو کنند. بلیط ها تاریخ و زمان مشخصی دارند و برای کنترل تعداد افرادی که در هر زمان به آکواریوم وارد می شوند، به این صورت فروخته می شوند.
  • به مهمانان تقریبا 1.5 ساعت زمان داده می شود تا با یک جریان حرکت یک طرفه، 6 منطقه و بیش از 85 نمایشگاه داخلی و خارجی در سطح اصلی آکواریوم ونکوور را بازدید کنند. سطح پایین آکواریوم ونکوور در مرحله ی آغازین بازگشایی، بسته خواهد بود.
  • ماسک صورت باید توسط همه بازدید کنندگان پوشیده شود (به استثنای کودکان زیر 3 سال). در صورت نداشتن ماسک، می توانید از فروشگاه ما خریداری کنید.
  • ایستگاه های ضدعفونی دست، اقدامات حفظ فاصله ی فیزیکی، تمیز کاری پیشرفته و علائم ایمنی در سراسر آکواریوم وجود دارند.
  • اعضای آکواریوم ونکوور به بازگشت تشویق می شوند! اعضا باید بلیط های رایگان خود را از قبل، برای یک تاریخ و زمان خاص به صورت آنلاین رزرو کنند، تا قادر به لذت بردن از Member Early Opens باشند.
  • مهمانانی که دچار بیماری هستند و علائم COVID-19 را نشان می دهند، اجازه ی ورود به آکواریوم را ندارند. اگر بیمار هستید، لطفا با دیگران مهربان باشید و در خانه بمانید.

آکواریوم ونکوور که خانه ی بیش از 70 هزار حیوان است، قدیمی ترین و بزرگترین آکواریوم کاناداست که اولین بار در سال 1956 افتتاح شد.

آکواریوم ونکوور در 17 مارس به روی عموم مردم بسته شد و در 31 مارس، 345 کارمند خود را اخراج کرد، که 60٪ از نیروی کار آن را تشکیل می دادند.

از شیرهای دریایی نجات یافته تا سگ های آبی، از سیل ها تا عروس های دریایی، و از ماهی ها تا پرندگان، هزینه های اصلی مراقبت از حیوانات و نگهداری امکانات آکواریوم ونکوور، بیش از یک میلیون دلار در هر ماه است. با این حال، آکواریوم گزارش می دهد که درآمدش از حدود 3 میلیون دلار درماه به تقریباً صفر کاهش یافته است.

ادامه مطلب
دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار ویژه

error: Content is protected !!