Connect with us

درباره ما

از سال 2006  جامعه فارسی زبان کانادا را به یکدیگر و همچنین با جامعه بزرگتر در ونکوور کانادا مرتبط کردیم و با چاپ مجله هفتگی “دانشمند” اطلاع رسانی کردیم. سلیقه، نیازها  و احساسات ایرانیان ونکوور را میشناسیم و عقاید آنها را محترم میشماریم.

از تولید مجله دانشمند، تجربیات با ارزشی بدست آوردیم و اینک به همراه همکاران بی نظیرمان، رسانه “سلام ونکوور” را  با افتخار، معرفی و تقدیم حضورتان میکنیم تا به طور روزانه و بلا درنگ، برای شما اطلاع رسانی کنیم؛ با شما باشیم و گفتگو کنیم.

مجله دانشمند، به عنوان یک نشریه مستقل، همچنان در کنار رسانه “سلام ونکوور” خواهد بود و از آن پشتیبانی خواهد کرد.

همانطور که قول دادیم، برای شما اخبار و مقالات جدید رسانه “سلام ونکوور” را برایتان ارسال خواهیم کرد.

از طریق این رسانه، شما در جریان آنچه که در شهر ونکوور میگذرد، قرار خواهید گرفت. اخبار ونکوور، اخبار کانادا، گشت و گذار در شهر، از بخشهای اصلی رسانه “سلام ونکوور” خواهد بود. همچنان مقالاتی تازه درباره رویدادهای هنری، بازار مسکن در کانادا و ونکوور و … دریافت خواهید کرد.

این رسانه فارسی زبان، برای آگاه کردن شما، از آنچه که پیرامون شما در شهر ونکوور میگذرد، طراحی و ارائه شده است؛ توسط گروهی از متخصصین، گزارشگران، نویسندگان، مترجمان، طراحان و برنامه نویسان مجرب و همچنین عکاسان حرفه ای.

اما ونکوور، خانه شما هم هست. شما صاحب اختیار هستید. به ما گویید چه مواردی را نمی پسندید و چه مواردی را دوست دارید. همکاری شما موجب خواهد شد تا گروه سازندگان رسانه ” سلام ونکوور”، خدمات بهتر و کارآمدتری را به شما ارائه دهند.

Salam Vancouver website, Salam Vancouver social media and Salam Vancouver magazine are products of Salam Vancouver Magazine Ltd., registered and operating in BC Canada.

Tel: 604.448.2272

Tel: 604.770.3570

Email: info@salamvancouver.com

www.SalamVancouver.com

POBOX#51555 – Park Royal, West Vancouver, BC V7T 2X9

 

پر طرفدارترین به تفکیک موضوعی


error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!