درباره ما

Spread the love

از سال 2006  جامعه فارسی زبان کانادا را به یکدیگر و همچنین با جامعه بزرگتر در ونکوور کانادا مرتبط کردیم و با چاپ مجله هفتگی “دانشمند” اطلاع رسانی کردیم. سلیقه، نیازها  و احساسات ایرانیان ونکوور را میشناسیم و عقاید آنها را محترم میشماریم.

از تولید مجله دانشمند، تجربیات با ارزشی بدست آوردیم و اینک به همراه همکاران بی نظیرمان، رسانه “سلام ونکوور” را  با افتخار، معرفی و تقدیم حضورتان میکنیم تا به طور روزانه و بلا درنگ، برای شما اطلاع رسانی کنیم؛ با شما باشیم و گفتگو کنیم.

مجله دانشمند، به عنوان یک نشریه مستقل، همچنان در کنار رسانه “سلام ونکوور” خواهد بود و از آن پشتیبانی خواهد کرد.

همانطور که قول دادیم، برای شما اخبار و مقالات جدید رسانه “سلام ونکوور” را برایتان ارسال خواهیم کرد.

از طریق این رسانه، شما در جریان آنچه که در شهر ونکوور میگذرد، قرار خواهید گرفت. اخبار ونکوور، اخبار کانادا، گشت و گذار در شهر، از بخشهای اصلی رسانه “سلام ونکوور” خواهد بود. یکی از بخشهای جذاب این خبر نامه “این هفته در ونکوور کجا برویم؟” است. مطالعه آنرا از دست ندهید. همچنان مقالاتی تازه درباره رویدادهای هنری، بازار مسکن در کانادا و ونکوور و … دریافت خواهید کرد.

این رسانه فارسی زبان، برای آگاه کردن شما، از آنچه که پیرامون شما در شهر ونکوور میگذرد، طراحی و ارائه شده است؛ توسط گروهی از متخصصین، گزارشگران، نویسندگان، مترجمان، طراحان و برنامه نویسان مجرب و همچنین عکاسان حرفه ای.

در صفحه وب لاگ (وب سایت) و همچنین صفحه فیس بوک این رسانه، برای شما امکان گفتگو درباره این مقالات و اخبار وجود دارد.

اما ونکوور، خانه شما هم هست. شما صاحب اختیار هستید. به ما گویید چه مواردی را نمی پسندید و چه مواردی را دوست دارید. همکاری شما موجب خواهد شد تا گروه سازندگان رسانه ” سلام ونکوور”، خدمات بهتر و کارآمدتری را به شما ارائه دهند.

Tel: 604.448.2272

Email: info@SalamVancouver.com

Address: 2030 Marine Dr., Unit# 322 North Vancouver BC V7P 1V7

“Salam Vancouver” is dedicated to All Local News, Events, Real Estate, Entertainment, Travel and Food.

“Salam Vancouver” website, Facebook page, and Telegram Channel where you can find all happenings in our beautiful city of Vancouver, British Columbia.

error: Content is protected !!