Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

8 تا از بهترین مکان ها برای تماشای آتش بازی های  2019 Honda Celebration of Light

Published

on


برای حدود 30 سال،  جشنواره ی آتش بازی  Honda Celebration of Light، یک جشن تابستانی در ونکوور بوده است. 

صدها هزار نفر از مردم در طی سه شب به سواحل و پارک های ساحلی می روند، تا بتوانند نمایش های جادویی آتش بازی را تماشا کنند. 

این اولین سالی است که هند و کرواسی، در طولانی ترین رقابت فصلی ساحلی جهان شرکت می کنند. 

در ساعت 10 شب، آتش بازی ها از پارک های واقع در منطقه شروع می شود. در English Bay ، 400000 تماشاگر، می توانند شاهد نمایش در امتداد ساحل باشند. 

موسیقی همزمان را می توان بر روی Breeze 104.3 FM و از طریق اپ تلفن همراه جشنواره بشنوید. 

برای کمک به ونکووری ها که بیشترین استفاده از این رویداد تابستانه را ببرند، ما یک لیست از هشت تا از بهترین مکان ها برای تماشای نمایش آتش بازی آماده کرده ایم: 

 

Downtown Vancouver 

English Bay Beach 

هر کس باید حداقل یک بار آتش بازی را در English Bay  تجربه کند. شما باید زود به این منطقه بروید و از جمعیت زیاد نترسید. اما هیچ چیز بهتر از فضای پر جنب و جوش English Bay ، در طول Honda Celebration of Light نیست. 

از آنجایی که قایق ها در وسط English Bay ، در فاصله ی 250 متری از ساحل لنگر می اندازند، این ساحل بهترین منظره از آتش بازی را ارائه می دهد. 

برای افرادی که به دنبال تجربه ای راحت تر می گردند، سازمان دهندگان Honda Celebration of Light ، سالن هایی در ساحل English Bay و منطقه ی Sunset Beach را در اختیار شما قرار می دهند. 

کسانی که مایل به دیدن یک منظره ی بی نظیر و بدون مانع از این رویداد هستند، می توانند بلیط های Keg Lounge در Bathhouse Roof، Concord Lounge  در Inukshuk یا YVR Observation Deck  را تهیه کنند. 

 

Sunset Beach 

اگر بخواهید آتش بازی را به یک شب عاشقانه تبدیل کنید، این محل مناسب است. شب را با یک پیک نیک شروع کنید و غروب خورشید را قبل از شروع آتش بازی ببینید. 

 

Stanley Park Seawall (Second Beach) 

Second Beach در Stanley Park، همیشه محلی مطلوب برای مشاهده ی آتش بازی است. این محل پس از تبدیل شدن به مکان جدید Park Stage ، نقشی را ایفا می کند که به طور سنتی متعلق به Sunset Beach بود. 

 

Kitsilano and Point Grey 

Vanier Park 

اگر شما در Kitsilano هستید، این جا بهترین مکان برای دیدن نمایش درخشان است. این مکان در سمت مقابل English Bay ، در مرکز شهر ونکوور واقع شده است. Vanier Park  در طول آتش بازی پر می شود، اما اگر زود بروید می توانید برخی از بهترین نقاط را به دست آورید. 

 

Kitsilano Beach 

اگر به دنبال جای آرام تری باشید، می توانید از فشار و شلوغی مرکز شهر در Kitsilano Beach، واقع در غرب Vanier Park، اجتناب کنید. این نقطه معمولا در بعد از ظهرهای آفتابی بسیار شلوغ است، اما هنگامی که به سمت شب می رویم آرام می شود، و شما باید بتوانید یک نقطه در ساحل شنی پیدا کنید. 

 

Jericho Beach 

Jericho Beach  دارای برخی از بهترین امتیازات برای آتش بازی است، به ویژه برای کسانی که می خواهند از جمعیت زیاد اجتناب کنند. اگر در سمت غرب زندگی می کنید، اینجا بهترین مکان برای شماست. 

 

West Vancouver 

Dundarave Beach 

اینجا کمی دورتر از مرکز شهر ونکوور است، اما اسکله ی Dundarave Beach برای خانواده ها عالی است و دارای منظره ای است هیچ جای دیگری ندارد. اسکله احتمالا بهترین گزینه برای ساکنان North Shore است که مایل به دیدن آتش بازی بدون عبور از آب هستند. 

ساحل Ambleside همچنین می تواند به عنوان یک پشتیبان قابل قبول کار کند، اما باید توجه داشت که آتش بازی ها تا حدی توسط Stanley Park  پنهان شده اند. 

 

Cypress Mountain Viewpoint 

Cypress Mountain Viewpoint،  در حدود یک سوم راه Cypress Bowl Road، یک منظره ی منحصر به فرد از آتش بازی های Honda Celebration of Light ونکوور، Canada Day و New Year’s Eve  را ارائه می کند. البته، فقط اگر آسمان صاف بود، به این مکان بروید تا در ابرها گیر نیفتید. 

به یاد داشته باشید، ظرفیت این مکان بسیار محدود است و تنها راه دسترسی به این مکان توسط وسیله ی نقلیه ی شخصی است. به شدت توصیه می شود که به اندازه ی کافی زود به آنجا بروید تا نقطه ی مورد نظر خود را پیدا کنید و همچنین در صورت بسته بودن پارکینگ، زمان کافی برای رسیدن به نقطه ی B را داشته باشید. 

 

Honda Celebration of Light 2019 fireworks 

Schedule and nations: 

Saturday, July 27: India represented by Amir Morani Fireworks 

Wednesday, July 31: Canada, represented by Firemaster Productions Inc. 

Saturday, August 3: Croatia, represented by Mirnovec Fireworks 

Time: 10 pm to 10:25 pm (25-minute duration each night). Rain or shine. Music simulcast on radio station LG 104.3 FM. 

Location: English Bay, Vancouver 

Tickets: Available through the festival’s website 

 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!