Connect with us

کار در کانادا

7 راهبرد در پرداخت بدهی کارت های اعتباری در کانادا

Published

on


در حال حاضر از هر 4 کانادایی یک نفر قادر به پرداخت قسط های ماهانه کارت اعتباری خود نمی باشد. که بنا بر دلایل متعددی نظیر هزینه های مازاد و صرف هزینه بسیار در تعطیلات و … چندان هم دور از انتظار نبوده اما با یافتن راه های رفع این مسئله و بازگشت به موقعیت مالی مناسب لزوما هم اتفاق ترسناکی نیست.


هفته آموزش اعتبار مالی، با موضوع دیدگاه مالی من، از 12 تا 15 نوامبر در سراسر کشور برگزار گشت، که طی آن شرکت های Capital One Canada و Credit Canada Debt Solutions، توجه کاناداییان را به مسائل مهم زندگی نظیر نحوه مدیریت امور مالی، انتخاب های مالی هوشمند و ساخت اعتبار بهتر جلب می نمایند، که برخی از این نکات و راهبردها در ادامه ذکر گشته اند:

هدف مشخص کنید:
داشتن دیدگاه مالی و تعیین اهداف مالی برای اکثر کانادایی ها رویکردی معمول و مهم به شمار رفته، و حدود 56 درصد آنان در سال جاری از چشم انداز مالی خود آگاه بوده و دیدگاه مالی خود را اتخاذ نموده اند. برای خودتان هدف مشخصی برگزینید، نظیر پرداخت به موقع صورتحساب ماهانه کارت اعتباری یا پس انداز درصدی از درآمد خود.
آماده باشید:
رویدادهای غیر منتظره غالبا مانع تلاش های فوق العاده ما در مدیریت بودجه می گردند. در نظر گرفتن یک بودجه اضطراری برای روز مبادا، روشی مفید جهت آمادگی برای شرایط پیش بینی نشده بوده که تنها برای مواردی نظیر وضعیت های فوری پزشکی، تعمیر خودرو یا از دست دادن شغل به کار می رود.

از پول خود به درستی استفاده کنید:
یادگیری استفاده درست از پول امری ضروری در رفاه مالی بوده که مستر کارت تضمینی Capital One می تواند به ترمیم و بازسازی اعتبار شما کمک نماید، که به هنگام استفاده از کارت اعتباری، موارد مربوطه به دفاتر اعتباری گزارش گشته، و با ثبت سوابق پرداخت و اجازه صرف هزینه بنا بر محدوده اعتباری در بهبود امتیاز اعتباری به شما کمک می کند. برای این کار کافی است به یکی از شرکت های مشاورات مالی نظیر Credit Canada Debt Solutions مراجعه نمایید.

هزینه های خود را کاهش دهید:
مقابله با بدهی با داشتن دیدگاهی روشن از وضعیت فعلی مالی آغاز گشته، که یک راه برای انجام این کار بررسی تمامی مخارج و لیست کل مبلغ بدهی، قسط های ماهانه و نرخ بهره هر یک از بدهی ها بوده، که شرکت Credit Canada، ابزار رایگانی برای محاسبه بدهی ارائه داده که می تواند برای شروع مفید باشد.

بودجه بندی:
هنگامی که متعهد به کاهش هزینه ها گشتید، مطمئن شوید که تمامی کارها در چارچوبی درست انجام گیرد که به شما در پیگیری پیشرفت خود کمک نماید. این چارچوب درست، بودجه مخوف نام دارد. شاید نگران کننده به نظر رسد، اما تهیه بودجه برای تمامی امور مالی، بهترین راه برای مدیریت و رسیدن به اهداف مالی بوده، اما چندان هم کار ساده ای نیست، اما در این باره نیز Credit Canada یک برنامه ریز رایگان بودجه ماهانه ارائه داده که ارزش امتحان کردن را دارد.

امتیاز اعتباری خود را بهبود بخشید:
پس از طی تمامی مراحل مذکور، نوبت به این می رسد که امتیاز مالی خود را بهبود داده و روند پیشرفت خود را پیگیری نمایید. که برنامه حفظ اعتبار Capital One به شما امکان می دهد به صورت رایگان به امتیاز اعتباری خود دسترسی یابید.

هرگز یادگیری را متوقف نکنید
58 درصد كانادایی ها، یعنی از هر 10 نفر 6 نفر، اظهار داشته اند كه طی دوران رشد خود به آموزش های مالی مورد نیاز دسترسی نداشته اند. پس توصیه می کنیم حتما به رویدادها و کلاس های آموزشی مالی شرکت نمایید و از موفقیت ها و شکست های یکدیگر درس بگیرید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!