Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

6 مورد از بهترین مکان ها برای مراسم عروسی که شما می توانید در Vancouver رزرو کنید

Published

on


نه تنها شما باید با فرد مناسب، در محل مناسب و زمان مناسب ملاقات کنید، شما باید در دام عشق بیفتید! و سپس باید برای عروسی برنامه ریزی کنید.
برای اینکه بخشی از زندگی را برای شما ساده تر کنیم، ما فضاهای منحصر به فرد مخصوص رویدادها در ونکوور را معرفی می کنیم، تا شما بتوانید رمانتیک ترین، زیباترین و غیر عادی ترین مکان را برای مراسمتان انتخاب کرده و از روز خاص خود لذت ببرید!

Vancouver Aquarium
مطمئنا یکی از منحصر به فرد ترین مکان ها در شهر، آکواریوم ونکوور می باشد. در اینجا شما می توانید اولین رقص خود را در میان هزاران ماهی گرمسیری انجام دهید، در حالی که مهمانان شما با مرجان های خیره کننده، گیاهان آبزی و آب های آرام آبی احاطه شده اند. با بیش از 60000 موجودات آبزی شگفت انگیز، آکواریوم ونکوور زمینه ای زیبا برای رویدادهای بزرگ و کوچک فراهم می کند. با فضای وسیع در محیط داخلی و فضای باز، نزدیکی به داون تاون ونکوور و یک تیم مخصوص رویدادها، آکواریوم برای هر مناسبت خاصی در ابتدای لیست قرار دارد.

Grouse Mountain Resort
تصور کنید که کلمه ی بله را در بالای یک کوه، محاصره شده در میان قله های آلپاین، جنگل های با قدمت و یک میلیون نور رقصنده ی شهر در دور دست بگویید. Grouse Mountain Resort یکی از مکان های خاص عروسی در ونکوور است.
با چندین فضای مخصوص رویدادها، از جمله انواع فضاهای غذاخوری داخلی و یک باغ پرندگان، Grouse می تواند برای عروسی هایی با سبک های مختلف مناسب باشد. ایستاده در کنار صخره های برفی، در یک پس زمینه از گلهای وحشی و یک چمن زار بزرگ تا بتوانید عکس های خاص پانوراما از خود و عشقتان بگیرید. شما حتی می توانید ترتیبی دهید تا در روز خاص خود، با هلیکوپتر به این مکان برسید.

Stanley Park Pavilion
Stanley Park Pavilion چهار سالن های شگفت انگیز برای برگزاری مراسم ارائه می دهد: Tearoom، Stanley’s Park Bar and Grill ، Pavilion Park Lawn و The Lord Stanley Ballroom .
این مکان با یک فضای باز با شکوه، خدمات درجه ی اول در مجاورت باغ گیلاس پارک، تجربه ای منحصر به فرد را در ونکوور به شما ارائه می دهد. هماهنگ کننده ی داخلی آنها می تواند در برنامه ریزی و اجرای تمام نیازهای روز عروسی شما، از جمله عکاسی، موسیقی و دکوراسیون به شما کمک کند.

Pinnacle Hotel Vancouver Harbourfront
Pinnacle Hotel Harbourfront در قلب داون تاون ونکوور، در مقابل فضای نفس گیر کوه های North Shore، یکی از قابل توجه ترین مکان ها در شهر است، که عروسی شما را رویایی می کند.
19 طبقه در بالای شهر، مشرف به منظره ای از Vancouver Harbour، اتاق Pinnacle Harbourfront’s Vistas 360 ، تنها فضای چرخشی مخصوص رویداد ها در ونکوور است. این یکی از 20 فضای مخصوص رویداد های منحصر به فرد، در این هتل 35000 فوت مربعی است، که همچنین شامل یک سالن بزرگ 720 نفره است.

Pacific Yacht Charters
Pacific Yacht یک قایق تفریحی لوکس به طول 105 فوت و سه طبقه است، که شامل یک سالن غذاخوری گرم، دو بار با خدمات کامل و یک عرشه در فضای باز است، که دارای یک منظره ی زیبای 360 درجه ی بدون مانع از ونکوور است. همانطور که منحصر به فرد ترین مکان برای عروسی در ونکوور است، Pacific Yacht Charters طیف گسترده ای از تجربه ی میزبانی دارد، که شامل پذیرایی کوکتل در عصر، شام خصوصی کروز و کارکنان سرو حرفه ای است. آنها می توانند بین 120 تا 240 مهمان را پذیرایی کنند.

Vancouver Rowing Club
Vancouver Rowing Club یک محل زیبا با چشم اندازی نفس گیر در کنار آب و منظره ای زیبا از داون تاون ونکوور است.
این محل که در Stanley Park واقع شده است، یک پیاده روی کوتاه تا هتل ها و مراکز خرید در داون تاون فاصله دارد، که آن را یک منطقه ی مناسب برای جشن عروسی و مهمانان شما کرده است. Vancouver Rowing Club می تواند از 150 مهمان در مراسم پذیرایی کند و با کارکنان با تجربه همراه است تا بتواند استرس برنامه ریزی برای روز خاص شما را کم کند. این مکان به طور انحصاری با Emelle’s Catering کار می کند، که اینجا را به یک فروشگاه مجلل زیبا برای تمام نیازهای روزعروسی شما تبدیل می کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!