Connect with us

املاک در کانادا

10 مورد از گران ترین املاک در ونکوور بزرگ با قیمت 115 میلیون دلاردر سال 2019 به فروش رسیدند

Published

on


در حالی که املاک در ونکوور ارزان نیستند، ممکن است شما از اینکه آنها چقدر گران هستند، شگفت زده شوید.


Roomvu، یک شرکت بازاریابی و تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات مستقر در ونکوور، لیستی از ده مورد از گرانترین املاک فروخته شده در ونکوور بزرگ و ویستلر را گردآوری کرده است. این ده ملک برتر در سال 2019 مجموعا به مبلغ 115 میلیون دلار فروخته شده اند. این فهرست شامل هفت خانه واقع در ونکوور، یکی در ویستلر، دیگری در وست ونکوور و زمینی در لانگلی است.
گران ترین ملک، یک عمارت واقع در Road Point Gray در West Side ونکوور ، با قیمت 15.5 میلیون دلار به فروش رسید. به گفته ی Roomvu ، این اقامتگاه مجلل شامل یک سرسرای بزرگ، اتاق نشیمن بزرگ آفتاب گیر با سقف بلند و پنجره هایی که از سقف تا کف امتداد دارند، یک آشپزخانه ی عالی با پنجره های سقفی، اتاق نشیمن خانوادگی با سقف کلیسایی، اتاق تفریح با یک بار، چهار اتاق خواب و یک اتاق کوچک خصوصی با بالکن اختصاصی، عرشه های روی پشت بام، دو گاراژ اتومبیل متصل شده و بیش از 5200 فوت مربع فضای زندگی است. این خانه با منظره ای خیره کننده از English Bay با قیمتی بیش از 15 میلیون دلار به فروش رسید.
متوسط ​​قیمت فروش ده خانه بیشتر از 11 میلیون دلار بود، و کمترین قیمت لیست نیز 9.8 میلیون دلار بوده است.
کاهش قیمت خانه و حجم پایین فروش باعث شد، بسیاری از تحلیلگران به این نتیجه برسند که سال 2019 سال ضعیفی برای فروش خانه بوده است. Sam Merhbod، مدیر عامل شرکت Roomvu می گوید، این لیست دوباره تایید می کند که ونکوور مکانی مطلوب برای زندگی است، مهم نیست که روندهای کلان چه چیزی ممکن است نشان دهند.
Merbbod می گوید: املاک واقع در لیست ده ملک برتر، همه در محله هایی واقع شده اند که ترکیبی از مناظر خیره کننده و یا نزدیکی به امکانات را ارائه می دهند. ملک 3.36 هکتاری واقع در لانگلی که بیش از 10 میلیون دلار فروخته شده به 15 تا 20 واحد اختصاصی تبدیل می شود.
در این تحقیق همچنین لیست 10 تا از گرانترین آپارتمان های فروخته شده در ونکوور در سال 2019 ذکر شده است. میانگین قیمت گرانترین آپارتمان ها 5.8 میلیون دلار بود، که گرانترین آنها با قیمت 8.2 میلیون دلار به فروش رسید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!