Connect with us

کار در کانادا

گوگل در شهرهای کانادا، به دنبال جذب متخصصین در مراکز جدیدش است

Published

on


شرکت گوگل قصد دارد نیروی کار خود در شهرهای تورنتو، مونترال و واترلوو انتاریو را، تا سه برابر افزایش دهد.


این غول فناوری قصد دارد، سرمایه گذاری عظیمی بر روی توسعه ی مهارت ها انجام دهد، تا بتواند از تمام ظرفیت ها برای تکمیل نیروی انسانی و تامین بودجه استفاده کند.
رووت پورات مدیر ارشد شرکت مادر تخصصی آلفابت گوگل می گوید، کانادا ظرفیت فوق العاه ای را در اختیار ما قرار می دهد، ما قصد داریم تعداد نیروی انسانی خود را تا سال 2022 به 5 هزار نفر برسانیم.
شرکت گوگل برای تحقق خواسته ی خود، هر مانعی را از سر راه بر می دارد. شرکت های محلی نیز می توانند خود را در این مسیر رشد داده و توسعه پیدا کنند.
الکس نورمن از بنیانگذاران Tech Toronto می گوید، 10 سال پیش زمانی که گوگل به کانادا پیشنهاد کار داد، جامعه ی فنی کانادا نگران موضوعات مختلفی بود. اما امروزه کانادا به موقعیتی رسیده است که گوگل روی آن حساب می کند.
کانادا محیط مناسبی را برای ورود افراد و شرکت ‌ها فراهم کرده و دیگر نگرانی ای در مورد رشد استعدادها وجود ندارد. این یک موفقیت برای کانادا است.
اکنون سوال شرکت‌ های فناوری این است که آنها چگونه می توانند موقعیت خود را حفظ کنند؟
پاسخ این است که برای آینده ی کانادا، چند نکته ی مهم را باید در نظر گرفت. دسترسی آسان به کریدور تکنولوژی، سهولت جذب و رشد استعدادها و مهم تر از همه حفظ شتاب ایجاد شده برای تداوم موفقیت شرکت‌های کانادایی.
به اعتقاد نورمن، باید ظرفیت جذب و حفظ استعدادها بالا برود، که سیاست‌های مهاجرتی فعلی کانادا، یکی از بهترین امکانات در این مسیر است. سیاست های فعلی، راه ورود استعدادها از سراسر جهان را باز گذاشته است، که این موفقیتی بزرگ برای کانادا می باشد.
استعدادها در کانادا، به حدی هستند که بزرگ ترین شرکت های جهان به اینجا آمده اند و شرکت های دیگری نیز در راه هستند. مثلا شرکت Shopify ، درصدد سرمایه گذاری 73 میلیارد دلاری در این کشور است. دفتر این شرکت با نیروی کار 100 نفری، تا پایان سال جاری در ونکوور افتتاح خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!