Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

کتاب فروشی Edgemont خدمت تحویل رایگان کتاب را، برای خوانندگان قرنطینه شده ارائه می کند

Published

on


اگر نمی توانید به کتابفروشی بروید، ممکن است کتابفروشی بتواند به شما مراجعه کند. 

از امروز، 32 عنوان کتاب برای تحویل رایگان در محدوده ی 10 کیلومتری فروشگاه Edgemont Village ارائه می شود. 

Deb McVittie صاحب فروشگاه گفت: ما نمی خواهیم برای انجام این کار پولی بدست آوریم. اما کاری که انجام می شود این است که، کتاب ها را به دست کسانی که به آنها نیاز دارند، می رسانیم. 

در حالی که هنوز هم باید جزئیات بیشتری مشخص شود، McVittie گفت که ممکن است از یک شرکت تاکسی رانی یا کارمندان کتابفروشی برای ارائه ی کتاب به خواننده هایی که در منزل مانده اند، کمک بگیریم.  

McVittie گفت فروشگاه دارای ساعت کار محدود از 11 صبح تا 5 بعد از ظهر است، و اقدامات امنیتی در پاسخ به بیماری همه گیر کرونا ویروس را اعمال کرده است. 

McVittie گفت: هر روز ما در حال گفتگوهای طولانی در بین کارمندان هستیم، و سعی می کنیم تصمیم بگیریم بهترین راه برای حفظ امنیت همه ی افراد چه است. ما به عنوان یک فروشگاه کوچک ، کنترل زیادی بر محیط خود داریم. 

از هر مشتری خواسته می شود به محض ورود به فروشگاه دست خود را بشوید. McVittie گفت: منطقه ی شستشوی دست نیز به طور مداوم تمیز و ضد عفونی می شود. 

همچنین ممکن است در صورت لزوم تعداد مشتریان داخل فروشگاه را محدود کنیم. که در حال حاضر مشکل خاصی در این باره نداریم. فروشگاه کاملا خلوت است. 

از مشتریان خواسته شده است که در صورت امکان با تلفن تماس بگیرند و پیش پرداخت کنند. مغازه کارت های اعتباری را می پذیرد اما پرداخت نقدی نه. 

McVittie گفت: با یک کارمند که در سفر است و دیگری که خود را قرنطینه کرده، سه کارمند فروشگاه  را در دست دارند. 

وی گفت: هیچ چیز مانند یک ماه پیش نیست. 

McVittie برای افرادی که به دنبال کتابی برای ماندن در خانه هستند، کتاب های Virgil Wander از Leif Enger و The Overstory از Richard Powers را توصیه می کند، که بسیار جذاب و خواندنی هستند. 

او قول داد: بعد از خواندن این کتاب ها شما هرگز به شکل قبلی در مورد درختان فکر نخواهید کرد. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!