Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

کاهش سرعت رانندگی در Sea-to-Sky Highway

Published

on

تلاش استان BC برای کاهش سرعت رانندگی درSea-to-Sky Highway

امروز، دولت استان BC اعلام کرد که محدودیت سرعت را در تعدادی از بزرگراه ها در سراسر استان به ویژه Sea-to-Sky Highway به اجرا میگذارد.

Claire Trevena ، وزیر راه و ترابری  می گوید: “از آنجایی که دولت سابق در سال 2014 میزان محدوده سرعت رانندگی را افزایش داد، تعداد تصادفات جدی در حال افزایش است.” “ما می دانیم که مردم می خواهند هر چه سریع تر به جایی که میخواهند برسند اما ، کار ما این است که مطمئن شویم آنها به سلامت به مقصد می رسند.”

پیش از این بیانیه، وزارت راه و ترابری ، گزارشهای سه سال داده های ارزشمند ICBC را که به تصادفات گزارش شده به پلیس می پرداخت، بررسی کرد. برای دقت بیشتر، تنها تصادفاتی  که منجر به  صدمات و یا تلفات شده بودند در نظر گرفته شد.

در میان “سرعت زیاد، بی دقتی راننده، برخورد با حیوانات وحشی و آب و هوای نامناسب”، سه عامل اصلی تصادفات به این ترتیب شناسایی شدند:
“بی دقتی راننده، شرایط نامساعد جاده و رانندگی بسیار سریع”

در نتیجه، در 15 محدوده و 570 کیلومتر از بزرگراه، که بالاترین تعداد تصادفات را داشتند ، محدودیت سرعت 10 کیلومتر در ساعت کاهش می یابد. مسیرهایی که افزایشی در نرخ حوادث نداشته اند، بدون تغییر باقی خواهند ماند.

کاهش سرعت در استان BC کانادا

در میان تعدادی از این سرعت های محدود شده که در بزرگراه های حومه شهر اعمال شده اند، بزرگترین تغییرات به چند بخش درSea-to-Sky Highway می رسد:

_ از Horseshoe Bay  به Squamish سرعت از 90 کیلومتربر ساعت به 80 کیلومتر بر ساعت کاهش یافته است.

_ از Squamish تا Whistler، محدودیت سرعت از 100 کیلومتر بر ساعت به 90 کیلومتر بر ساعت کاهش یافته است.

_ از Whistler تا Pemberton حد مجاز سرعت از 90 کیلومتر در ساعت تا 80 کیلومتر در ساعت کاهش یافته است.

وزارت راه و ترابری همچنین شروع به استفاده از سیستم های اطلاعات هواشناسی جاده ای در جاده ها خواهد کرد. آنها به تابلوهای الکترونیکی پیام رسان در Sea-to-Sky از Horseshoe Bay تا Whistler متصل می شوند و کمک می کند اطلاعات واقعی جاده  در لحظه به اطلاع رانندگان برسد.

به طور شگفت آوری، بزرگراه شماره 3 از Hope به Coquihalla  و بزرگراه شماره 5 از Hope به Kamloops هیچ مشکلی از نظر ایمنی ای نشان ندادند، بنابراین محدودیت سرعت خود را به ترتیب با 110 کیلومتر بر ساعت و 120 کیلومتر برساعت حفظ میکند.

RCMP نیز اعلام کرده شدت عمل را در مناطق اعلام شده تقویت خواهد کرد تا مطمئن شود رانندگان محدودیت سرعت جدید را رعایت خواهند کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!