Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

کانادایی ها مجوز ورود به اروپا را دریافت کردند

Published

on


اتحادیه ی اروپا اعلام کرد، از تاریخ اول جولای شهروندان 15 کشور از جمله کانادا، اجازه دارند به کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند.

این لیست توسط شورای اروپا منتشر شده و با کاهش محدودیت های مسافرتی ایجاد شده در اثر همه گیری کووید-19، شهروندان 15 کشور خارج از اتحادیه قادر خواهند بود به این کشورها سفر کنند.

در این فهرست نام کشور آمریکا به چشم نمی خورد. در حال حاضر ایالات متحده آمریکا بیشترین تعداد افراد مبتلا به بیماری کووید-19 در یک کشور را به خود اختصاص داده است. تاکنون ۲ میلیون و ششصد هزار مورد ابتلا به این بیماری در آمریکا ثبت شده است.

کانادا نیز محدودیت های مسافرتی خود به آمریکا را حفظ کرده است و شهروندان آمریکایی تنها برای سفرهای ضروری می توانند به خاک کانادا وارد شوند. این محدودیت ها تا تاریخ 21 جولای ادامه داشته و امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

در بیانیه ی شورای اروپا آمده است، ما به تدریج و با رصد میزان گسترش بیماری در کشورهای مختلف، محدودیت های مسافرتی را کاهش می دهیم. لیست های جدید هر دو هفته یک بار منتشر می شوند. امکان خروج هر یک از این کشورها از لیست کشورهای امن در آینده وجود دارد.

البته این فهرست به کشورهای عضو اتحادیه پیشنهاد شده و هر یک از کشورها مختار هستند که اجازه ی ورود مسافران خارجی این لیست، به مرزهای خود را صادر کرده و یا نکنند.

افرادی که قصد سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند باید پیش از اقدام برای سفر، از شرایط کشور مقصد اطلاعات دقیقی اخذ کنند. برخی از کشورها قانون قرنطینه ی اجباری 14 روزه را برای مسافران ورودی در نظر گرفته اند.

در مورد کشور انگلستان نیز که به طور رسمی از اتحادیه اروپا خارج شده است، باید اطلاعات لازم را از مقامات این کشور به طور مستقل اخذ کنید.

تاکنون 1.5 میلیون نفر در اتحادیه اروپا و انگلستان به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

دولت کانادا به شهروندان خود توصیه می کند از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند، اما از اول جولای مردم کانادا می توانند به طور قانونی به اتحادیه اروپا وارد شوند.

به خاطر داشته باشید پس از بازگشت بنا به دستور دولت کانادا، می بایست 14 روز را در قرنطینه ی خانگی بگذرانید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!