Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

کالج BCIT به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار می کند

Published

on


موسسه ی فناوری بریتیش کلمبیا (BCIT) آخرین کالج در استان است که کلاس هایش را به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می کند.


در بیانیه ای که روز شنبه منتشر شد، BCIT گفت کلاس های تمام وقت برنامه های فناوری در روزهای دوشنبه 16 مارس و سه شنبه 17 مارس به حالت تعلیق در می آیند و کلاس های آنلاین از چهارشنبه 18 مارس آغاز خواهند شد.
Kathy Kinloch ، رئیس BCIT گفت: با توجه به ماهیت عملی و برنامه نویسی BCIT و برنامه نویسی مبتنی بر صنعت، این انتقال پیچیده و چند وجهی بوده است.
وی گفت: با توجه به پیچیدگی BCIT ، این کار به صورتی انجام می شود تا در این وضعیت همه گیری اهداف علمی دانش آموزان رعایت شود، فناوری های ما در دسترس و مؤثر باشد و از همه مهم تر از سلامتی و رفاه جامعه در طی این موقعیت بی سابقه محافظت کنیم.
مدرسه می افزاید: این یک اقدام داوطلبانه و فعالانه است.
تمام برنامه های مطالعاتی پاره وقت به حالت تعلیق درآمده است، و BCIT می گوید، اطمینان خواهد داد كه دانش آموزان فعلی تحصیلات پاره وقت هنوز فرصتی برای تكمیل دوره هایی كه در حال حاضر در آن ثبت نام كرده اند، از طریق تجدید نظر در روش های ارزیابی خواهند داشت.
وی گفت: ما کلاس ها را در روزهای دوشنبه و سه شنبه لغو خواهیم کرد، زیرا به وقفه ای نیاز داریم تا روش جایگزین برای این دوره ها را ارزیابی کنیم. دانش آموزان قبل از چهارشنبه از طریق مدیر ارشد خود ایمیلی دریافت می کنند.
پردیس ها در طول این مدت باز خواهند بود.
جزئیات بیشتر را می توان در وب سایت BCIT بیابید.
UBC و SFU نیز روز جمعه اعلام کردند، که کلیه کلاس ها از تاریخ 16 مارس به صورت آنلاین برگزار می شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!