Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

کار یک معلم در BC به دلیل کپی کردن و دادن مطالب امتحانی به دانش آموزان، به حالت تعلیق در آمد

Published

on


ماه گذشته یک معلم در BC ، پس از آنکه مشخص شد مطالب امتحانی استانی را کپی کرده و در اختیار دانش آموزان قرار داده، و سپس در مورد اقدامات خود دروغ گفته، به مدت سه روز کارش به حالت تعلیق درآمد.


این تصمیم به دنبال شکایتی گرفته شد، که در کمیسیون مقررات معلمان بریتیش کلمبیا (BCCTC) در مورد Jay Kohlman، معلم منطقه ی مدرسه Vernon بررسی شد، وی در آن زمان به تدریس سه کلاس مختلف انگلیسی مشغول بود.
براساس اسناد BCCTC، در طول سال تحصیلی 2017/2018 ، Kohlman نمونه سوالات امتحانی را بین دانش آموزان خود توزیع کرد، تا به آنها در آماده شدن برای امتحان استانی کمک کند. اما، این نمونه سوالات شامل مطالب مربوط به 12 امتحان استانی انگلیسی، که قبلاً برگزار شده بود، می شد، که توسط وزارت آموزش و پرورش به عنوان مطالب کمک مطالعاتی منتشر نشده بود.
BCCTC در مورد تصمیم خود گفت، Kohlman مطالب امتحانات سری را برای آماده سازی دانش آموزان خود استفاده کرده بود، با وجود اینکه می دانست وزارت آموزش و پرورش دوباره از این سؤالات امتحانی سری استفاده می كند.
در هنگام تحقیقات در مورد اقدامات وی، از Kohlman سؤال شد که آیا او برای آماده سازی دانش آموزانش از محتوای امتحانی سری استفاده کرده است، و او گفت که چنین کاری نکرده است، که البته راست نگفته بود.
در 5 سپتامبر 2018 ، منطقه ی مدرسه، Kohlman را به مدت یک روز تعلیق بدون دستمزد کرد.
سپس در تاریخ 7 ژوئن 2019 ، گواهینامه ی صلاحیت Kohlman برای سه روز از 18 دسامبر 2019 تا 20 دسامبر 2019 تعلیق شد.
BCCTC گفت، عدم صداقت Kohlman در این واقعه، عاملی بوده که روند تعلیق را تشدید کرده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!