Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

چگونه در یک بیماری همه گیر جهانی کار کنیم و پدر و مادر خوبی باشیم

Published

on


مجله دیجیتال سلام ونکوور:

من فکر کردم، شاید اکنون که بزرگتر هستند، شاید اکنون که در معرض بیماری همه گیر هستیم، شاید اکنون که حتی می دانیم مردم در معرض خطر هستند و دنیا برای همه به شدت تغییر کرده است، شاید بچه های من به من اجازه دهند کمی کارهایم را از خانه انجام دهم، ولی!! 

در گذشته من نمی توانستم با پسرانم که در اطرافم بودند، کار زیادی از خانه انجام دهم، حداقل تا زمانی که آنها خیلی کوچک بودند هرگز این کار خوب پیش نمی رفت.  

تماس تلفنی کاری من به عنوان یک سیگنال واضح برای فرزندانم مورد استقبال قرار می گرفت که آنها باید فوراً به من نزدیک شوند و شروع به فریاد زدن کنند. باز کردن لپ تاپ من مانند صدای تپانچه شروع کننده برای پسرانم بود، مسابقه شروع شد تا ببینیم کدام یک از آنها می تواند اولین نفری باشد که مستقیماً بالای سر من قرار بگیرد. من نمی دانم روند فکرشان چطور بوده است، اما زمانی که سعی در نوشتن چیزی یا انجام یک کار رسانه ای سریع داشتم، پسرانم مثل یک گرگ به من می پریدند 

آنها اکنون بزرگ تر هستند، ما در معرض بیماری همه گیر هستیم و نخست وزیر به همه ی ما می گوید در خانه بمانیم. و به این ترتیب بود که اوایل این هفته دنیای جدید کار از خانه را امتحان کردم، و تلاش کردم یک کار کوچک سریع را با دو پسر در اتاق انجام دهم. چطور پیش رفت؟ خوب، تمام کار با یک بچه ی هفت ساله ی 55 پوندی دور گردنم انجام شد. 

اوه اوه وحشت کاغذ توالت را فراموش کنید، این جدی است. این دنیای جدید که انتظار می رود در حالی که دو کوچولوی شیطون با شما همکاری می کنند، مولد باشد، چیزی است که من برای آن آماده نشده ام و تصور می کنم هزاران نفر در نورث شور و میلیون ها نفر در سراسر جهان درست مثل من وجود داشته باشد. 

برای اینکه خودم را برای ماه ها کار در خانه با هیولاهای کوچک آماده کنم، از برخی از دوستانم که اغلب از خانه کار می کنند پرسیدم، چه کاری انجام می دهند. 

یک مادر وجود دارد که از زمانی که اولین فرزندش بیش از یک دهه ی قبل به دنیا آمد، در خانه کار می کند. او گفت که سخت ترین زمان بچه ها سن چهار سالگی و کمتر بود، و اگرچه این فقط چند سال پیش برای من بود به سختی خاطره ای از آن زمان دارم و فقط یک نگرانی بزرگ از آن زمان را به یاد دارم.  برای هرکسی که در این موقعیت با آن گروه سنی سروکار دارد دعا می کنم. 

اکنون که بچه های او بزرگتر هستند، او زمان استفاده از صفحات نمایش را محدود می کند تا خلاقیت واقعی در آنها بدرخشد. وی می گوید: وقتی با هیچ صفحه نمایشی مواجه نشوید، بعد از ناله های شدید، سرانجام کارهای خلاقانه زیادی برای انجام پیدا می کنید. من فقط باید در مقابل آنها کاملاً محکم بایستم 

یک مادر دیگر، یک سازمان دهنده ی فوق العاده، با افکار و اندیشه های زیاد، پر از نکات مربوط به سالم ماندن در خانه است. بسیاری از ایده های خوب، از جمله پوشیدن کلاه خنده دار یا یک هدبند با نوشته ی مزاحم نشوید، حفظ وعده های غذایی معمولی که همه در آن شرکت کنند، و انجام یک بازی خاص در زمان خاص. او همچنین دسته ای از کارهایی که مردم برای سرگرمی بچه ها در طول قرنطینه انجام می دهند، مانند کلاس های هنری روزانه ی آنلاین، سمفونی های به روز و گروه های پشتیبانی محله، را پیشنهاد می دهد. 

مادر دیگری که در هنگ کنگ زندگی می کند با این واقعیت روبرو شده است. او از ژانویه در خانه با بچه های خود بوده است، و گفت که برای چند هفته اول خلاقیت جریان می یابد، اما زنده نگه داشتن این کار سخت تر و سخت تر می شود، به حدی که حتی صفحه ی نمایش جذابیت خود را از دست می دهد. می توانید تصور کنید؟! 

چگونه سالم می مانید؟ او به شوخی پیشنهاد می کند: مقدار زیادی الکل بنوشید. او همچنین به شما پیشنهاد می كند كه در صورت امكان بیرون بروید، محدودیت های خود را بفهمید و به یاد داشته باشید كه تنها نیستید 

مادر دیگری پیشنهاد می دهد، دو ساعت قبل از بچه ها از خواب بلند شوید. دو ساعت کار خوب انجام دهید. صفحه نمایش را هنگام بیدار شدن بچه ها روشن کنید. دو ساعت کار دیگر انجام دهید. وسط روز چهار تا پنج ساعت را با آنها سپری کنید و آنها را خسته کرده و هرگونه تلاش برای کار را کنار بگذارید. صفحه های نمایش را یک ساعت قبل از شام روشن کنید، ایمیل ها را بررسی کنید و به آنها پاسخ دهید. به بچه ها غذا بدهید و آنها را به رختخواب بفرستید. تمام کارهای باقی مانده را تمام کنید. فردا همین کارها را تکرار کنید 

اگر بچه های من ساعت 5:30 از خواب بلند شوند چه؟ چشمانش باریک شد، دو ساعت قبل از آنها. 

من دوست دارم بدانم شما برای انجام کارهای خود در خانه چه کاری انجام می دهید. پاسخ خود را زیر همین مقاله یا در شبکه های اجتماعی من بفرستید. 

به یاد داشته باشید که با وجود دشواری این شرایط، شما تنها نیستید. این اوقات دشوار است، اما ما آن را با هم پشت سر خواهیم گذاشت. 

 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!