Connect with us

املاک در کانادا

چه کسی مالیات Speculation and Vacancy بریتیش کلمبیا را پرداخت می کند؟

Published

on


بر اساس اطلاعیه ای که از سوی دولت استانی در تاریخ 17 می منتشر شد، اکثر اظهارنامه های Speculation and Vacancy Tax از سوی صاحب خانه ها دریافت شده است.
The Ministry of Finance اعلام کرد، طبق پیش بینی ها، بیش از 99 درصد صاحب خانه های بریتیش کلمبیا که اظهارنامه پر کرده اند، از مالیات معاف هستند.
وزارتخانه گفت بیش از 80 درصد از صاحب خانه هایی که این مالیات را پرداخت خواهند کرد، مالکین خارجی، satellite families و یا کانادایی هایی که در خارج از BC زندگی می کنند، هستند.

این بدان معنی است که کمتر از 20 درصد از پرداخت کنندگانِ مالیات خانه های خالی speculation tax ، ساکنان بریتیش کلمبیا هستند که در مناطق اعلام شده ی استان، خانه ی دوم و یا املاک تفریحی دارند و آنها را خالی نگه داشته اند.
مناطق اعلام شده عبارتند از: Greater Victoria، Nanaimo، Lantzville، Metro Vancouver، دره Fraser Kelowna و West Kelowna.
مبلغ این مالیات برای مالکین کانادایی املاک در BC ، به اندازه ی 0.5 درصد قیمت ارزیابی ملک و برای مالکین خارجی، دو درصد خواهد بود.
آخرین مهلت فرستادن فرم ها 31 مارچ بود، اما دولت با کسانی که تاخیر داشته اند نیز با ملایمت برخورد خواهد کرد.
وزارت خانه در اطلاعیه ای گفت: صاحب خانه هایی که اظهارنامه را تکمیل نکرده اند، پیش از پایان ماه می، یادداشتی دریافت خواهند کرد که به آنها یادآوری می کند باید اظهارنامه را تکمیل کنند. اظهارنامه باید تکمیل شود تا معافیت و یا لزوم پرداخت مالیات مشخص شود. اگر مالکان معاف نباشند، باید مبلغ مالیات خود را تا 2 ژوئیه 2019 پرداخت کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!