Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

چه زمانی می توانید بهترین پروازها را رزرو کنید

Published

on


موسسه ی Skyscanner با پردازش رزروهای انجام شده در سال گذشته، بهترین زمان برای رزرو پرواز ها را پیش بینی کرده است.

بهترین زمان برای رزرو پروازهای داخلی، از ایالات متحده :
Skyscanner می گوید، براساس بررسی هایی که بر روی رزروهای سال گذشته انجام داده، بهترین زمان برای رزرو پروازهای داخلی از ایالات متحده، ماه آگوست و پس از آن سپتامبر و دسامبر می باشد. در ماه آگوست قیمت پروازها به میزان 4 درصد ارزان تر هستند. گران ترین ماه برای رزرو پرواز داخلی، ماه ژوئن است که قیمت پروازها 4 درصد گران تر از بقیه ی ماه های سال می باشد.
بهترین زمان برای رزرو پروازهای بین المللی، از ایالات متحده :
بررسی ها نشان می دهد بهترین زمان برای رزرو پرواز بین المللی ماه سپتامبر و پس از آن آگوست و دسامبر است. پروازهای بین المللی در ماه سپتامبر 6 درصد ارزان تر، و در ماه ژوئن 10 درصد گران تر از میانگین قیمت بلیط در بقیه ی ماه های سال هستند.
بهترین روز برای رزرو پرواز :
بررسی های Skyscanner نشان می دهد، بهتر است که پروازهای داخلی را روز شنبه و پروازهای بین المللی را روز یکشنبه رزرو کنید، زیرا قیمت در این روزها ارزان تر است.
بهترین ساعت برای رزرو پرواز:
Skyscanner با بررسی داده ها به این نتیجه رسیده است که، بهترین ساعت برای رزرو بلیط هواپیما، ساعت 6 صبح است.
ارزان ترین زمان برای پروازهای داخلی:
نتایج آنالیز داده های سال گذشته نشان می دهد، شما می توانید ارزان ترین سفرهای هوایی داخلی را، در ماه های سپتامبر، اکتبر و می انجام دهید. با سفر کردن در ماه سپتامبر شما می توانید تقریبا 11 درصد در هزینه ی پرواز خود صرفه جویی کنید. گران ترین پروازهای داخلی نیز مربوط به ماه دسامبر می باشند.


ارزان ترین زمان برای پروازهای بین المللی:
ارزان ترین زمان برای خرید بلیط به مقاصد بین المللی، ماه اکتبر است، به طور مثال قیمت بلیطی که در این ماه 666 دلار است، در ماه دسامبر به 931 دلار می رسد. قیمت بلیط در ماه اکتبر 15 درصد ارزان تر، و در ماه دسامبر پرواز شما 18 درصد گران تر از دیگر ماه های سال است. دومین ماه ارزان سال برای خرید پرواز بین المللی ماه نوامبر است، که میانگین قیمت بلیط 675 دلار می باشد.
چند روز قبل از پرواز، بهترین زمان برای رزرو بلیط است:
Skyscanner پیشنهاد می کند برای پروازهای داخلی، حداقل 30 روز قبل از زمان مورد نظر، و برای پروازهای بین المللی 4 ماه پیش از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به رزرو بلیط نمایید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!