Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

چهارمین خانه ی سالمندان در نورث شور، گزارش مواردی از بروز COVID-19 را اعلام کرد

Published

on


یکی دیگر از خانه های سالمندان در نورث شور، مواردی از COVID-19 را گزارش کرده است.

روز دوشنبه، خانواده های ساکنان خانه ی سالمندان Amica’s Edgemont Village به وسیله ی نامه ای از سوی Vancouver Coastal Health از مثبت بودن آزمایشات کروناویروس یکی از ساکنان و یکی از کارمندان در این محل، مطلع شدند.

مطابق نامه ی مدیر این مرکز، تست فرد سالمند ساکن این مرکز زمانی مثبت اعلام شد، که به دلیل دیگری به جز علائم کروناویروس در بیمارستان بستری شده بود. این فرد اکنون در بیمارستان قرنطینه است و در آنجا تحت معالجه قرار می گیرد.

Vancouver Coastal Health توصیه کرد که یکی دیگر از ساکنان این مرکز که با اولین مورد در تماس بوده است نیز آزمایش شود.

به سه نفر از کارکنان این مرکز که با مرد بستری شده در تماس نزدیک بوده اند نیز گفته شده که خود را قرنطینه کنند.

مرکز Edgemont – که شامل مجموعه های مستقل بازنشستگی و همچنین کمک به زندگی و مراقبت طولانی مدت برای مبتلایان به زوال عقل است، چهارمین خانه ی مراقبتی در نورث شور است، که با شیوع کروناویروس مواجه شده است.

Inglewood Care Home و Hollyburn House در ونکوور هر دو مواردی از ابتلا را گزارش کرده اند. در Hollyburn نیز یکی از ساکنان و یکی از کارمندان به ویروس کرونا مبتلا شده اند. در Inglewood، تاکنون فقط آزمایش یک نفر از کارمندان مثبت بوده است.

مرکز مراقبت Lynn Valley اولین خانه ی مراقبتی در کانادا بود که شیوع ویروس در آن گزارش شد، و بیشترین آسیب را تاکنون مشاهده کرده است. اگرچه Vancouver Coastal Health در مورد تعداد کسانی که در این مرکز به ویروس مبتلا شده اند آماری ارائه نداده است، اما اعتقاد بر این است که آنها حدود 50 نفر بوده اند که از این تعداد، 13 نفر جان باختند.

اکنون ساکنان خانه های سالمندان که COVID-19 در آن شناسایی شده است، در اتاق های خود محدود می شوند و وعده های غذایی خود را تحویل می گیرند. اعضای خانواده نیز به جز در شرایط استثنایی، حق ملاقات نخواهند داشت.

دکتر Bonnie Henry، مسئول بهداشت استانی، روز چهارشنبه گفت، هم اکنون شیوع بیماری COVID-19 در 21 مرکز مراقبتی در سطح استان گزارش شده است.

این تعداد بسیار زیاد است زیرا حتی یک مورد ابتلا در یک مرکز مراقبتی سالمندان بسیار تهاجمی خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!