Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

چند خبر کوتاه

Published

on


کمک جدید 3.5 میلیون دلاری برای کامیونیتی های فرست نیشن کانادا برای مبارزه با کووید -19، از سوی مارک میلر وزیر امور بومیان اعلام شد.

آر سی ام پی اعلام کرد از نیروهایش خواسته شده  قانون قرنطینه را به اجرا بگذارند. بر اساس این قانون به آر سی ام پی اجازه داده شده، برای اطمینان از اینکه کسانی که از خارج از کشور وارد شده اند، 14 روز قرنطینه را اجرا می کنند، از خانه ها بازدید کرده و افراد متخلف را دستگیر کنند.

———————-

کسانی که قانون قرنطینه را رعایت نکنند به 6 ماه زندان و 750 هزار دلار جریمه محکوم می شوند.

تد روس ادهان گبزی دبیرکل سازمان بهداشت جهانی، نسبت به لغو زودهنگام فاصله گذاری اجتماعی هشدار داد و اعلام کرد، لغو زودهنگام باعث سر بر آوردن مجدد این ویروس مرگبار خواهد شد.

———————-

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان برای اطاعت از مقررات فاصله گیری اجتماعی، به صورت تنها در میدان معروف سنت پیتر واتیکان حاضر شد و به مناجات یکی از اسقف ها گوش سپرد. اسقف نیز در سخنان خود گفت، این ویروس هشدار به کسانی بود که فکر می کردند از همه قویترند.

———————-

جاستین ترودو از روز شنبه که مجلس کانادا باز خواهد شد در آنجا حاضر خواهد بود تا قانون یارانه ی دستمزدها تصویب شود. ترودو گفت، این  قانون بزرگترین تصمیم اقتصادی کانادا بعد از جنگ جهانی دوم است.

———————-

جمع مبتلایان به کووید – 19 در انتاریو به 6237 نفر رسید. همچنین با 22 مورد مرگ و میر جدید، تعداد فوت شدگان به 222 مورد رسید.

———————-

دولت انتاریو اعلام کرد، 73 مرکز مراقبت از سالمندان در این استان گرفتار کووید -19 شده اند، که باعث 931 مورد ابتلا و 98 مورد مرگ و میر بوده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!