Connect with us

کار در کانادا

چقدر طول خواهد کشید تا پس از بازگشایی اقتصاد، زندگی به حالت عادی بازگردد؟

Published

on


با شیوع ویروس کرونا کارهای ساده ای همچون رفتن به سینما و کنسرت، خوردن شام در یک رستوران و سفر به مناطق مورد علاقه، به یکی از خاطرات ما بدل شده اند. اما بازگشایی تدریجی اقتصاد در اکثر استان ها نویددهنده ی بازگشت خاطرات خوش هستند.

اما کانادایی ها معتقدند شرایط به سرعت و به آسانی به صورت قبل باز نخواهد گشت.

در یک نظرسنجی که اخیرا توسط موسسه ی انگس رید انجام گرفت مشخص شد، 68 درصد از کانادایی ها معتقدند، بازگشت به شرایط عادی دست کم نیازمند گذشت شش ماه زمان است. این نظر سنجی در ماه مارس هم انجام شده بود و در آن زمان فقط 30 درصد از پاسخ دهندگان چنین نظری داشتند و در ماه آوریل این عدد به 43 درصد رسید. اما حالا بیشتر از دو سوم از کانادایی ها به چنین باوری رسیده اند.

در پاسخ به این سوال که بزرگ ترین نگرانی آنها در شش ماه پیش رو چیست؟ 79 درصد از پاسخ دهندگان بیمار شدن خود و اعضای خانواده و 59 درصد نیز ضرر مالی و درآمد کمتر را انتخاب کردند.

همچنین در این نظرسنجی مشخص شد، که 13 درصد از پاسخ دهندگان در سه ماه گذشته حداقل برای یک بار اجاره ی خانه ی خود را کامل پرداخت نکرده اند و 16 درصد نیز عنوان کردند، قادر به خریداری محصولات باکیفیتی که قبلا خریداری می کردند، نیستند.

در مورد روند بازگشایی مجدد اقتصاد و مدارس نیز، 71 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند برای بازگشایی مجدد مدارس زود است و 69 درصد نیز معتقدند مکان های مذهبی نباید به این زودی بازگشایی شوند، 73 درصد از پاسخ دهندگان نیز مخالف بازگشایی سالن های ورزشی در ماه جاری هستند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!