Connect with us

املاک در کانادا

چرا قیمت خانه ها در حومه ی ونکوور و تورنتو از لندن و نیویورک بالاتر است!

Published

on


هر زمان موضوع صحبت به بالا بودن قیمت مسکن در شهرهای بزرگ کانادا می رسد، مسئولین پاسخ می دهند که این شهرها در حال تبدیل به شهرهای تراز اول دنیا می باشند و گران بودن آنها طبیعی است.
درست است شهرهای تراز اول دنیا گران هستند، اما حداقل مناطق حومه ی آن شهرها قیمت مقرون به صرفه دارند.


در شهرهایی مانند نیویورک، لندن، رم، شانگهای و توکیو با رفتن به مناطق حومه می توان مسکن ارزان قیمت تر پیدا کرد، اما در تورنتو و یا ونکوور به این صورت نیست.
در تورنتو، قیمت یک خانه ی مسکونی در حومه ی ‌شهر، فقط حدود 20 درصد ارزان ‌تر از داخل شهر بوده و در ونکوور این رقم به 24 درصد می ‌رسد.
در مقایسه در شهری مانند نیویورک منازل مسکونی حومه ی شهر تا 55 درصد ارزان تر و در لندن این رقم 45 درصد است، که بالاتر از میانگین جهانی که 41 درصد است، قرار دارد.
به عنوان مثال با وجود اینکه نیویورک و لندن جز شهرهای گران دنیا هستند شما می توانید با مبلغی معادل 344 هزار دلار کانادا در حومه‌ ی ماساپکا در نیویورک یک خانه ی پنج اتاق خوابه، و با مبلغی معادل 421 هزار دلار کانادا در ایست اِند لندن یک خانه ی متوسط بخرید.
این قیمت را می توان با حومه ی تورنتو مقایسه کرد، که قیمت متوسط منازل مسکونی در ماه می به 770065 دلار رسید که 40 درصد بالاتر از میانگین قیمت در حومه ی نیویورک، به قیمت 545 هزار دلار کانادا است.
این قیمت بالای مسکن در حومه ی شهرهای تورنتو و ونکوور، زنگ های خطر را به صدا در می آورند، که ممکن است باعث شوند مهاجرتی بزرگ توسط تعداد زیادی از ساکنان این دو شهر به سمت شهرهای دیگرصورت بگیرد، و این باعث پایین آمدن شدید قیمت ها در مناطق جومه شهر خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!