Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

پیش دبستانی ها و مهد کودک های BC، به راهنمایی و کمک مالی در طول مدت این بحران همه گیری نیاز دارند

Published

on


Amanda Worms، سخنگوی BC Child Care Owners Association  می گوید ، پیش دبستانی ها و مهدکودک ها در طول تعطیلات بهار باز هستند اما فاقد راهنمایی های لازم برای مقابله با بیماری کروناویروس هستند.


Worms گفت: هیچ راهنمایی ای ارائه نشده است، مطلقاً هیچ ، غیر از این که به بچه ها بگویید دست های خود را بشویید.
علیرغم اقدام دولت فدرال مبنی بر محدود کردن مسافرت های بین المللی به دلیل بیماری همه گیر، استان های کانادا هنوز مجاز به رهنمودهای مربوط به مراقبت های بهداشتی خود هستند.

برخلاف B.C که استانی با بیشترین تعداد COVID-19 در کانادا می باشد، انتاریو مدارس ابتدایی و متوسطه ی خود را حداقل برای سه هفته آینده تعطیل کرده است، آلبرتا نیز قبلاً مهد کودک ها و پیش دبستانی های خود را تعطیل کرده است، اما در B.C. چنین تصمیماتی اتخاذ نشده است.
دکتر Bonnie Henry، مسئول بهداشت استان ، صبح دوشنبه گفت: مهد کودک ها نیز بخش مهمی از جامعه ی ما هستند، ما در حال بحث هستیم که آیا به تدابیر بیشتری نیاز داریم یا خیر.
در همین حال ، شهرداری ونکوور روز دوشنبه همه ی مجموعه های تفریحی را تعطیل کرد اما مهد کودک ها و پیش دبستانی های خود را باز نگه می دارد.
شهرداری سوری روز دوشنبه اظهار داشت: فعلاً کمپ های تعطیلات بهاری و مهدکودک هایی که توسط شهرداری اداره می شوند، بر اساس جدیدترین دستورالعمل های ارائه شده توسط مسئول بهداشت استان و مرکز کنترل بیماری های BC به کار خود ادامه می دهند. این برنامه ها خدمات با ارزشی برای خانواده هایی است که در این زمان بی سابقه ی شیوع COVID-19 کار می کنند.
براساس گفته ی U.S. Centers for Disease Control and Prevention، كودكان مبتلا به COVID-19 معمولاً دارای علائم خفیفی هستند، اما به همان اندازه قادر به انتشار آن می باشند.
Worms، که سه مرکز خصوصی در اوکاناگان را اداره می کند گفت، در حالی که او نمی تواند برای تعطیلی مدارس و مهد کودک ها تصمیم بگیرد، اما فکر می کند که آنها باید تعطیل شوند.
از Katrina Chen وزیر امور خارجه و Katrine Conroy وزیر كودكان و توسعه ی خانواده خواسته شده است تا درباره ی نگرانی های مطرح شده از سوی مهدکودک ها اظهار نظر كنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!