Connect with us

کار در کانادا

پول بیشتری به سالمندان و مراقبان BC در طول همه گیری پرداخت خواهد شد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

 Isobel Mackenzie وکیل سالمندان می گوید، دولت استانی BC در طول همه گیری COVID-19 پول بیشتری را برای سالمندان و مراقبان آنها اختصاص می دهد.

برای سه ماه آینده، سالمندان کم درآمد Senior’s Supplement را دریافت خواهند کرد که ماهانه 300 دلار به درآمد آنها اضافه می کند. سالمندان با درآمد کمتر از 19000 دلار در سال به طور معمول واجد شرایط دریافت این کمک هستند.

این استان همچنین 1 میلیون دلار به Family Care Givers بریتیش کلمبیا ارسال می کند. مقداری از این پول برای کمک به مشاوره ی غیرانتفاعی مراقبان استفاده می شود، که با تماس با شماره ی 211 یا 1  1-877-520-3267به آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

Mackenzie گفت، بسیاری از خدمات مراقبتی خانواده به دلیل بیماری همه گیر متوقف شده اند.

وی گفت:  خدمات مراقبت از خانواده می تواند برای بسیاری از افراد ضروری باشد.

به طور معمول، سالمندان می توانند موقتاً در یک خانه مراقبت طولانی مدت بمانند، یا مراقبان با دریافت پول به خانه می آیند تا اعضای خانواده بتوانند برای خودشان وقت بگذارند. Mackenzie گفت: اما این برنامه های موقتی اکنون لغو شده است و بسیاری از خانواده ها دیگر از مراقبان استفاده نمی کنند تا تعداد افرادی که وارد خانه می شوند، محدود کنند.

کارمندان از طرف دیگر می توانند مراقبان را با داوطلبانی که برای کمک به سالمندان ابراز علاقه می کنند، متصل کنند. داوطلبان می توانند مواردی از قبیل خرید مواد غذایی و داروها را انجام دهند و یا می توانند یک تماس تصویری را برای بررسی یک فرد سالمند برنامه ریزی کنند.

مکنزی گفت: بیش از 21000 تعامل داوطلبانه در طول ماه از زمان راه اندازی پلتفرم داوطلبانه هماهنگ شده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!