Connect with us

بدون دسته بندی

پنج تور پیاده روی رایگان که شما را با آثار تاریخی ونکوور آشنا می کند

Published

on


برای آشنائی با میراث فرهنگی و آثار تاریخی BC و برای یاد گرفتن در مورد آنها، چه راهی بهتر از قدم زدن در کنار میراث ونکوور در هوای آفتابی این آخر هفته ؟
ساکنان می توانند در زمان به عقب بر گردند و با کمک یک اپلیکیشن گردشگریِ تاریخی رایگان به نام On This Spot اطلاعاتی در مورد میراث شهر به دست بیاورند.
این اپلیکیشن توسط Andrew Farris ، Sean Edmunds و Christopher Reid ساخته شده و به کاربران تورهای پیاده روی در ونکوور و 600 عکس از قبل و بعد آثار تاریخی ارائه می دهد.
On This Spot با میراث فرهنگی مشارکت کرده تا مردم را تشویق به بیرون آمدن از خانه هایشان بکنند تا در مورد جایی که زندگی می کنند اطلاعاتی به دست بیاورند.

پنج تور تاریخی در ونکوور
نگهبان انگلیش بِی- Joe Fortes
شما ممکن است در مورد رستورانها بدانید، اما آیا شما داستان کامل قهرمان ونکوور، Joe Fortes را می دانید؟
توضیحات تور درباره ی این نقطه: در سال 1986 در صدمین سالگرد ونکوور، انجمن تاریخ ونکوور برای انتخاب ونکووری قرن تشکیل شد. لیست طولانی از پیشگامان بزرگ و سیاستمداران، مخترعان و اصلاح طلبان برای انتخاب وجود داشت. با این حال زمانی که این کمیته در مورد یک نجات دهنده ی تقریبا بی سواد از کارائیب به توافق رسید، برای تعدادی افراد تعجب برانگیز بود. بعید به نظرمی آمد که Joe Fortes قهرمان شود اما داستان او به بهترین شکل به ونکوور نشان داده شد. جو، غول مهربان، ارزش خدمت رسانی، مهربانی و اعتدال را برای ما ترسیم کرد و به بهترین نحو قلب نسل های ونکووری را تسخیر کرد.

Japantown: تراژدی توکیوی کوچک
چقدر در مورد تاریخ Japantown می دانید؟
توضیحات تور درباره ی این نقطه: برای 50 سال اول تاسیس ونکوور، این محله خانه ی هزاران ژاپنی ابود که به کانادا مهاجرت کرده بودند. این تور ارتقا Japantown ، زندگی Nikkei، جامعه ای که آنها ایجاد کردند و چالش هایی که با آنها روبرو شدند، را نشان می دهد. شما خواهید دید که چگونه کل جامعه ناگهان ناپدید شده، به اردوگاه های دور از ساحل تبعید شدند. پس از جنگ جهانی دوم، آنها در سراسر کشور پراکنده شدند تا در کانادای امروز هیچ Japantown مشابهی وجود نداشته باشد.

Chinatown: انعطاف پذیری در برابر سختی ها
اگر عاشق Chinatown هستید، این تور را از دست ندهید.
توضیحات تور درباره ی این نقطه: از روزهای اول ونکوور چینی ها اینجا بوده اند و بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما را تشکیل داده اند. امروز ما از این بخش از هویت پر جنب و جوش شهر مراقبت می کنیم و برایمان سخت است که ونکوور را بدون تاثیر بخش چینی آن تصور كنیم. اما همیشه اینطور نبوده است. Chinatown به دلیل مبارزات هزاران مهاجر که تلاش کردند زندگی خود را در سرزمینی که به آنها خوشامد نمی گفت ادامه دهند، امروزه وجود دارد.

آتش سوزی بزرگ ونکوور Gastown
در مورد روز وحشتناکی که ونکوور به طور کامل با یک آتش سوزی نابود شد، بیشتر بدانیم.
توضیحات تور درباره ی این نقطه: در یک یکشنبه ی آرام در ژوئن 1886، شهر تازه متولد شده ی ونکوور کاملا نابود شد. آتشی بزرگ که توسط باد های بی وقفه زبانه می کشید و شهر را در می نوردید. در آن روز تنها تعداد اندکی از ساختمان ها مصون ماندند و حدود 28 نفر کشته شدند. در این تور ما قدم های افرادی که جهنم آتش را حس کردند، دنبال می کنیم. درباره زندگی در روزهای اولیه ی ونکوور می آموزیم،
داستان های هولناک افرادی که در زمان آتش سوزی زندگی می کردند را می شنویم و میفهمیم که چگونه ونکوور بازسازی شد و زمینه را برای شهری که ما امروز می شناسیم، فراهم کرد.

گمانه زنی در مورد املاک: یک شهر ساخته شده بر اساس ارزش املاک
این تور برای علاقه مندان به املاک و مستغلات است. شما درباره رویدادهای واقعی املاک در تاریخ ونکوور یاد خواهید گرفت.
توضیحات تور درباره ی این نقطه: از زمان تاسیس شهر در سال 1886، ونکووری ها علاقه ی بیش از حدی به ارزش املاک خود داشته اند. بسیاری از حوادث تعریف شده در تاریخ اولیه این شهر، از اتمام راه آهن کانادایی اقیانوس آرام و ایجاد استنلی پارک در طرح شهر و خودِ نام ونکوور، همه به خرید و فروش املاک و مستغلات مرتبط است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!