Connect with us

کار در کانادا

پناهنده شدن میلیونرها به کانادا، استرالیا و آمریکا

Published

on


سازمان ثروت های نو، که مقر آن در ژوهانسبورگ است اعلام کرد، در سال گذشته 108 هزار میلیونر از کشورهای خود خارج شده اند، که نسبت به سال قبل از آن 14 درصد رشد داشته است.
بیشترین تعداد خروج ها مربوط به روسیه و چین بوده که مقصد اکثر آن ها استرالیا، ایالات متحده و کانادا بوده است. در بریتانیا نیز به دلیل افزایش مالیات و سایر شرایط اخیر، 3 هزار میلیونر از این کشور خارج شده اند.
اندرو آمویلس رییس تحقیقات این شرکت می‌گوید، افراد دارای ثروت زیاد اولین کسانی هستند که در شرایط بحرانی کشورشان را ترک می کنند، زیرا قدرت لازم برای این کار را دارند.

اولین مقصد محبوب میلیونرها استرالیا است زیرا امنیت بالایی دارد، مالیات بر ارث ندارد، با چین، کره ی جنوبی و ژاپن روابط بسیار خوبی دارد و در 27 سال گذشته رکود نداشته است و بحران های جهانی را به خوبی از سر گذرانده است .
دومین مقصد محبوب آمریکا است، که میلیونرها را به نیویورک، لس‌آنجلس، میامی و سن فرانسیسکو جذب می کند.
در میان کشورهای آسیایی میلیونرهای چینی بیشترین کسانی هستند که به دلیل مالیات های سنگین در کشورشان و به دنبال شرایط بهتر تحصیلی و زندگی برای فرزندانشان اقدام به خروج سرمایه می کنند.
البته ترکیه نیز در میان کشورهایی قرار دارد که میلیونرهای زیادی را صادر می کند. برای سومین سال پیاپی در سال گذشته 4 هزار میلیونر از ترکیه خارج شده اند. روسیه نیز 7 هزار میلیونر صادر کرده است.
آمویلس گفت البته ما امیدواریم با بهبود شرایط زندگی در آن کشورها، این افراد به وطن خود بازگردند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!