Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

پل معلق شگفت انگیز BC در ارتفاع 2000 فوتی در میان کوه ها

Published

on


اگر در هنگام عبور از پل معلق Capilano Suspension Bridge احساس ترس شدید می کنید، پل معلق Mount Nimbus ممکن است برای شما مناسب نباشد.
این گذرگاه در میان دو قله ی نفس گیر Mount Nimbus ، تقریبا در ارتفاع 2000 فوتی، قرار دارد. در نزدیکی Golden, British Columbia واقع شده و برای بازدید از آن به هلی کوپتر احتیاج دارید. پس از آن نیز، ماجراجویان باید 2.5 کیلومتر در میان کوه ها پیاده روی کنند.


اگر شما کوهنورد حرفه ای نیستید؟ هیچ مشکلی نیست: این ماجراجویی در آلپ به تجربه ی صعود نیاز ندارد. با وجود این، توصیه می شود تا بازدیدکنندگان در وضعیت فیزیکی خوبی باشند.
Mount Nimbus در خلیج Purcell Mountain – یکی از میراث جهانی یونسکو – واقع شده که چشم اندازی پانوراما از آلپاین در همه جهات ارائه می کند.
علاوه بر چشم اندازهای هیجان انگیز، بازدیدکنندگان می توانند اقامتی عالی در Bobbie Burns Lounge داشته باشند. سپس گروه ها با هلیکوپتر به سمت دره ای در نزدیکی پل حرکت می کنند، که پیاده روی را از آنجا شروع کنند.

این اقامتگاه دارای 26 اتاق و همچنین دارای: بار و سالن غذاخوری، دیوار صعود، اتاق های بازی، فروشگاه اسکی، ماساژ، سونا و استخر در فضای باز است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!