Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

پدری در حال نجات دخترش از آبشاری در B.C در روز پدر، جان خود را از دست داد

Published

on


 

Kelowna RCMP درگذشت غم انگیز مردی در Lower Mainland در Central Okanagan در روز پدر را تأیید کرد.

خدمه ی اورژانس در Kelowna پس از دریافت تماس اضطراری 911 ، از گزارش یک حادثه ی غرق شدن، در تاریخ 21 جون سال 2020 ، درست قبل از ساعت 5:30 بعد از ظهر، به سمت آبشار Mill Creek در Old Vernon Road و Spencer Road حرکت کردند.

پلیس اعلام کرد که قربانی به همراه خانواده ی خود در اطراف آبشار حضور داشته و در زمانی که دخترش به داخل آب سقوط کرده، برای کمک به او در آب شیرجه می زند. دختر موفق شد خود را به ساحل برساند، اما پدرش نه.

رهگذران توانستند مرد را از آب بیرون بیاورند و تلاش های CPR را شروع کنند، که بعداً توسط BC Emergency Health Services ادامه پیدا کرد.

Cpl. Jocelyn Noseworthy از پلیس منطقه ی Kelowna گفت: علی رغم بهترین تلاش از سوی همه ی افراد درگیر در ماجرا، مرد 46 ساله نتوانست به زندگی برگردد و جان خود را از دست داد. RCMP Victim Services حمایت از شاهدان و خانواده ی مقتول را بر عهده گرفته است. انرژی مثبت و دعاهای ما برای عزیزان وی در این دوران سخت است.

BC Coroners Service همچنین در حال تحقیق است تا مشخص کند مرگ وی چگونه، کجا، کی و به چه وسیله ای به وقوع پیوسته است. به دلیل احترام به حریم شخصی آن مرحوم، هیچ سازمانی هویت وی را مشخص نکرده است. در حال حاضر اطلاعات دیگری در دسترس نیست.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!