Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

پخش حرفهای نژادپرستانه در بلند گوی Walmart در Coquitlam موجب رنجش عموم مشتریان وال مارت شده است

Published

on


مشتریان یک فروشگاه در Coquitlam دچار وحشت شدند، زمانی که توهین های نژادپرستانه از بلندگوهای فروشگاه پخش شدند.
مدیریت فروشگاه این حادثه را محکوم کرده است.
Sheena Webber به همراه نوه های 7 و 11 ساله اش، روز 21 می حدود ساعت 5:30 در حال خرید در Walmart در Coquitlam Centre بود، که ناگهان صدایی از بلندگوها شنیده شد، که توهین های نژادپرستانه می کرد و به افراد سیاه پوست دستور می داد فروشگاه را ترک کنند.
Webber که از این حادثه بسیار ناراحت بود که نوه هایش باید چنین سخنان زشتی را بشنوند گفت، که او نمی داند که مدیریت چگونگی با این وضعیت برخورد می کند.


یکی از کارگران Walmart گفت کسی قصد شوخی داشته است. اما Webber مخالف است و فکر می کند فروشگاه باید بلافاصله پس از حادثه عذرخواهی می کرد و این اصلا شبیه یک شوخی نیست.
Walmart در اعلامیه ای که در اختیار خبرگزاری ها قرار داده، اشاره می کند که تحقیقات بلافاصله پس از حادثه صورت گرفته و گزارشی از سوی پلیس تهیه شده است.
دو نفر، که از کارکنان فروشگاه نیستند، از سیستم پیجینگ ما استفاده کرده اند تا نظرات نامناسب را بیان کنند. نظرات و رفتار آنها ارزش های Walmart را نشان نمی دهند و این گونه رفتارها در فروشگاه های ما هیچ جایگاهی ندارند.
بلافاصله پس از این که حادثه اتفاق افتاد، ما یک تحقیق فوری را راه اندازی کردیم، و اقداماتی را برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی در آینده انجام دادیم. ما از هر مشتری ای که در این حادثه ناراحت شده است، عذرخواهی می کنیم.
Felica Fefer سخنگوی فروشگاه همچنین در اعلامیه اضافه کرد: احترام ارزش اصلی Walmart Canada است و ما هیچ گونه رفتاری را که با این ارزش مخالف باشد تحمل نمی کنیم.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!