Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

پارک های دیزنی سیگار کشیدن، سیگار الکترنیکی، کالسکه های بزرگ و غیره را قدغن کردند

Published

on


شادترین مکان در زمین، برای بعضی افراد کم خوشایندتر می شود. پارک های دیزنی برخی از سیاست های خود را با امید به افزایش کیفیت مهمان پذیری تغییر می دهند.
از تاریخ اول ماه می 2019، مهمانان دیزنی پارک و دیزنی لند مجاز به کشیدن سیگار معمولی و الکترونیکی، همراه داشتن loose ice و همینطورداشتن کالسکه های بزرگ در روزهای بازدید، با خود نیستند.

منطقه ی سیگار کشیدن ممنوع
پارک هایی مانند Disney California Adventure و EPCOT قبلاً بخش های مخصوص سیگار طراحی کرده بودند، اما با این تغییرات مهمانان مجبور خواهند شد برای سیگار کشیدن از پارک خارج شوند. این در مورد سیگار الکترونیکی هم اعمال می شود. Disney’s Blizzard Beach و پارک آبی Typhoon Lagoon در فلوریدا و Downtown Disney در کالیفرنیا نیز سیگار کشیدن را ممنوع خواهند کرد. با این حال، اگر شما قادر به ترک سیگار نیستید، مناطق Disney Springs و Disney resort hotels برای شما مناسب هستند زیرا آنها محدوده مخصوص سیگار خود را حفظ خواهند کرد.

کوچک کردن کالسکه ها
مهمانان دیگر مجاز نخواهند بود تا کالسکه های بزرگ را به پارک های دیزنی لند و Disney World theme وارد کنند.
این شامل کالسکه های Keenz ، کالسکه های رو به جلو و حتی کالسکه های Cinderella Carriage است، به این معنی که فرزند شما دیگر نمی تواند مانند شاهزاده خانم یا شاهزاده وارد پارک شود.
کالسکه ها باید از 31 اینچ عرض و 52 اینچ طول کوچکتر باشند.

Lukewarm drinks
دیزنی به مهمانان اجازه می دهد غذا و نوشیدنی های خود را به پارک بیاورند، اما ورود یخ و یخ خشک به پارک های دیزنی به طور رسمی ممنوع است.
با این حال، می توانید بسته ی یخ چند بار مصرف، همرا داشته باشید تا نوشیدنی شما را خنک کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!