Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

BC Hydro طرح پارکینگ با رزرو رایگان را در Buntzen Lake اجرا میکند

Published

on

طرح پارکینگ با رزرو رایگان را در Buntzen Lake اجرا میکند

BC Hydro اعلام کرد، با شروع تابستان سیستم رزرو جدید و رایگان پارکینگ، در دریاچه Buntzen اجرا خواهد شد.

 بازدیدکنندگان باید پارکینگ خود را در وبسایت شرکت برق رزرو کنند. اقدامی که برای آرام کردن ترافیک در این منطقه تفریحی بسیار شلوغ که در یک روستای کوچک قرار دارد، انجام می‌شود.

BC Hydro در وبسایت خود گفت، در روزهای شلوغ، حجم بالای ترافیک، جاده دسترسی اصلیSunnyside Drive را برای ساکنان و وسایل نقلیه اضطراری در روستای Anmore مسدود میکند.

ما در حال آزمایش یک کارت پارکینگ جدید هستیم تا به کاهش ازدحام کمک کنیم و اطمینان حاصل کنیم همه میتوانند با خیال راحت به منطقه تفریحی ما دسترسی داشته باشند.

رزرو را می‌توان در ساعت ۱۲ شب روز قبل از بازدید انجام داد و غیر قابل انتقال است.

Buntzen Lake در شمال Port Moody, BC واقع شده، طول آن ۴.۸ کیلومتر و مساحت آن ۱۸۲ هکتار است و بیش از ده‌ها مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستان دارد.

بازدیدکنندگان می‌توانند کارت پارکینگ صبح، بعدازظهر یا تمام روز را رزرو کنند و باید حداقل ۳۰ دقیقه قبل از پایان زمان پارک خود در پارکینگ حاضر باشند تا به موقع وارد پارکینگ و یا از آن خارج شوند.

رزروهای صبح بین ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر معتبر هستند، رزروهای‌های بعد از ظهر از ساعت ۲ بعد از ظهر تا زمانی که پارک بسته شود معتبر هستند، و رزروهای تمام روز در هر زمانی از روز معتبر هستند.

طبق گفته وبسایت BC Hydro، کارکنان برای بررسی کارتهای پارکینگ در محل حاضر خواهند بود و کارت‌ها باید از قبل در تلفنهای همراه ذخیره یا چاپ شوند.

.

منبع

🟧 به کانال سلام ونکوور در تلگرام بپیوندید

.

.
#کانادا #ونکوور #مهاجرت #ویزای_کار #ویزای_کانادا #ویزا_کانادا #ویزای_کاری #ویزای_توریستی #مهاجرت_کانادا #اخبار_کانادا #ایرانیان_کانادا #ایرانیان_ونکوور #سلام_ونکوور #salamvancouver #northvancouver #vancouver #جاستین #ترودو #جاستین_ترودو #اخبارکانادا #تعطیلات #کریسمس #کانادا_گردی #تورنتو #کرونا #خبرهای_کانادا_فارسی

For more Information, get to know about us or the websites of our sister companies Meta Marketing & Daneshmand


Continue Reading
error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!