Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

پارکینگ ارزان و یا مجانی در ونکوور

Published

on


می خواهیم در مورد کاری صحبت کنیم، که می تواند مقادیر زیادی از پول شما را از بین ببرد: پارکینگ. اگر شما رانندگی کنید می دانید که در مورد چه صحبت می کنم.
اما باید بدانید پارکینگ رایگان تقریبا در هر محله ای از شهر وجود دارد. شما فقط باید بدانید کجا به دنبال آن بگردید، و چند بلوک را برای یافتن آن طی کنید.
با این حال، قبل از جستجوی پارکینگ رایگان، سریعا تجزیه و تحلیل هزینه / سود را انجام دهید. پارکینگ رایگان تقریبا تضمین شده است، اگر زمان و انرژی بیشتری را صرف کنید.


چند اصل اساسی برای پیدا کردن پارکینگ رایگان:
بیشتر عصرها و آخر هفته ها به دنبال پارکینگ رایگان باشید. بسیاری از پارکینگ های پولی پس از ساعت 6 یا 7 بعدازظهر و تعطیلات آخر هفته رایگان هستند و البته پارکومترها نیز بعد از ساعت 10 شب رایگان هستند.
به محدودیت های اعلام شده توجه کنید. بسیاری از پارکینگ ها وجود دارند، که برای 2 ساعت رایگان هستد. شما باید بدانید که آن قوانین به دلایل جریان ترافیک و یا فراهم کردن جای پارک برای ساکنان وضع شده اند.
کنار خیابان ها پارک کنید. در هر محله ای به جز داون تاون، شما فقط باید چند بلوک از خیابان اصلی را طی کنید و احتمالا پارکینگ رایگان را پیدا خواهید کرد. در محله های که تابلوی پارکینگ مجاز است،نصب شده، اجازه ی 2 ساعت پارک رایگان می دهد. اما پارکینگ رایگان فقط در Granville خیابان 5 و 6، و تنها چند بلوک از Cambie وجود دارد، و معمولا فقط نیاز است یک یا دو بلوک به سمت شمال یا جنوب Broadway بروید تا جایی پیدا کنید.
کوچه ها را بررسی کنید. بسیاری از کوچه ها در مناطق مسکونی دارای پارکینگ هستند. صادقانه بگویم، قوانین واقعی برای پارکینگ کوچه ها را نمی دانم، اما اگر هیچ نشانه ای از محدودیت وجود نداشته باشد و اتومبیل های دیگر در آنجا پارک شده باشند، من این کار را می کنم. تا زمانی که ترافیک کوچه و یا درب پارکینگ ساختمان ها را مسدود نکنید، احتمالا خوب است.

کسب و کارها . مغازه هایی هستند که پارکینگ رایگان را برای مشتریانشان ارائه می دهند، برخی از آنها به تعداد زیاد و برخی فقط چند جای پارک در جلوی مغازه شان. بعضی ها در ازای خریدی که شما انجام می دهید، و بعضی از آنها در هر صورت رایگان هستند. من استفاده از این پارکینگ های رایگان را بدون خرید از مغازه توصیه
نمی کنم، اما خیلی خوب است که شما می توانید، در حالی که از No Frills و Shoppers Drug Marts و همچنین Safeway خرید می کنید، به طور رایگان در پارکینگ پارک کنید.
Granville Island. باید توجه داشت که جزیره Granville دارای بسیاری از پارکینگ های رایگان است، اما در زمان شلوغی نمی توانید از مزایای آن استفاده کنید. جاهای بهتر عبارتند از Lamey’s Mill Road (درست قبل از ورودی Granville Island) ، یا بلوک های شرق Pine و شمال چهارم. اینجاها کمی پیاده روی دارند، اما به جایش لازم نیست 30 دقیقه ناامیدانه در اطراف جزیره دنبال جای پارک بگردید.

داون تاون. در این محله پارکینگ رایگان بسیار کم است، اما ، شما بدون گزینه نمی مانید، موارد مورد علاقه:
زیر Granville Street Bridge، در طول Marinaside Crescent (پشت Roundhouse) و یا در امتداد Beach Crescent برای 2 ساعت پارکینگ رایگان. بدیهی است، اینجا اغلب پر است، اما اگر وقت کافی در اختیار داشته باشید،می توانید جایی پیدا کنید.
اگر شما زمان کافی و بلیط اتوبوس دارید، می توانید جایی پارک کنید و ادامه ی مسیر را با اتوبوس بروید. در گذشته من در پارکینگ های رایگان 5th and 6th off Granville Street پارک کرده ام و یکی از اتوبوس های بسیاری را که در سراسر پل عبور می کنند، سوار شده ام. همچنین پارکینگ رایگان در شرق Main Street در Terminal، یک پیاده روی کوتاه تا ایستگاه Skytrain یا به منطقه ی مسکونی West End وجود دارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!