Connect with us

کار در کانادا

فهرست یارانه های استان BC برای شهروندان و صاحبان مشاغل

Published

on


مجله سلام ونکوور – تهیه شده توسط: مهندس محمد عمادی

توجه داشته باشید: این فهرست به روز میشود.

B.C. COVID-19 Action Plan

Provincial Business Taxes

مشاغل دارای حقوق و دستمزد  یا Payroll بیش از 500000 دلار می توانند پرداخت Employer Health Tax خود را تا 30 سپتامبر 2020 معوق کنند. مشاغل دارای حقوق و دستمزد کمتر از این حد، در حال حاضر از این مالیات معاف هستند.

مهلت تشکیل پرونده و مالیات مشاغل استان برای موارد زیر تا 30 سپتامبر 2020 تمدید شده است:

– مالیات فروش استانی (PST)

– مالیات منطقه ای و شهرداری   – مالیات کربن

– مالیات تنباکو             – مالیات سوخت موتوری

افزایش برنامه ریزی شده ی مالیات کربن استانی برای تاریخ 1 آوریل 2020  و همچنین الزامات جدید ثبت PST در تجارت الکترونیک و اجرای PST در نوشیدنی های گازدار شیرین، به تاخیر می افتد، که تا 30 سپتامبر 2020 بررسی می شود.

B.C. COVID-19 Action Plan

B.C. Relief for Commercial Property Owners and Tenants

مالیات بر املاک تجاری و صنعتی، برای سال 2020 به نصف کاهش پیدا می کند. 500 میلیون دلار تخفیف مالیاتی برای مشاغلی که مالک ملک خود هستند و مستاجرانی که در لیزهای triple-net  هستند، ارائه می دهند.

آیا به دنبال راه هایی برای ادامه ی فعالیت های تجاری خود هستید؟

Government of Canada

Help Canada Combat COVID-19

از مشاغل خواسته می شود كه در صورت امکان ارائه ی محصولات و خدمات، با دولت كانادا تماس بگیرند، یا به سرعت تولید خود را انجام داده یا خطوط تولید خود را مجدداً برای تولید محصولاتی كه در كانادا ساخته می شوند، راه اندازی کنند. این امر به مبارزه با COVID-19 كمك می كند.

Government of British Columbia

B.C. Restaurant Alcohol Delivery

هم اکنون رستوران های دارای مجوز، مجاز به استفاده ی موقت از سرورهایی با یک گواهی Serving it Right ، برای ارائه ی نوشیدنی ها در کنار خرید یک وعده ی غذایی هستند.

Government of British Columbia

Alcohol-Based Hand Sanitizer Manufacturing

شرکت های تقطیر در بریتیش کلمبیا، به طور موقت مجاز به تولید ضد عفونی کننده های سنتایزر برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 هستند.

Government of British Columbia

BC Farmers’ Markets Online

دولت B.C، 55000 دلار برای BC Association of Farmers’ Markets در نظر گرفته است، تا به اعضای این بازارها کمک کند به سمت یک مدل آنلاین حرکت کنند، تا بتوانند محصولات غذایی تهیه شده و آماده ی محلی را به مصرف کنندگان ارائه دهند.

Small Business BC

Resource: ‘Managing and Pivoting During a Time of Crisis’

Small Business BC ایده های عملی و الهام بخشی را برای کمک به شما، در مدیریت شغل خود در طی این زمان منحصر به فرد و پر چالش، فراهم می کند.

 

سایر پشتیبانی ها و منابع در دسترس برای مشاغل کوچک

B.C. COVID-19 Action Plan

B.C. Longer-Term Economic Plan

پس از عبور از دوران همه گیری، 1.5 میلیارد دلار بودجه ی استانی، برای راه اندازی دوباره محرک های اقتصادی ارائه خواهد شد. دولت BC مشغول همکاری با بخش های تجاری و بیزنس هاست تا برنامه ی بلند مدت برای بهبود اقتصاد این استان را تدوین کند.

BC Hydro

BC Hydro COVID-19 Customer Assistance Program

BC Hydro گزینه ای را برای مشتریان مسکونی و تجاری فراهم کرده است، که می توانند پرداخت قبض را به تاخیر بیاندازند، یا برنامه های پرداخت انعطاف پذیر را بدون جریمه ترتیب دهند. مشتریان تشویق می شوند تا برای گفتگو در مورد گزینه ها، با شماره ی  1-800-224-9376 ، با BC Hydro تماس بگیرند. تا 600 دلار تخفیف میتوانید بگیرید.

بیزنس هایی که به خاطر این همه گیری، ناچار به بستن شرکت شده اند، ممکن است بتوانند برای 3 ماه قبض برق خود، تخفیف بگیرند و آنرا نپردازند. شرکت های بزرگتر میتوانند نصف هزینه برق مصرفی خود را سه ماه دیرتر پرداخت کنند.

 

 Insurance Corporation of British Columbia

ICBC Commercial Insurance

مشتریان ICBC که به دلیل COVID-19 با چالش های مالی روبرو هستند، در یک برنامه ی پرداخت ماهانه ی Autoplan ، می توانند تا حداکثر 90 روز و بدون جریمه، پرداخت خود را به تعویق بیندازند. برای این کار باید درخواست آنلاین بدهید یا با شماره ی  1-800-665-6442 تماس بگیرید.

Government of British Columbia

Understanding Changes to the Employment Standards Act

در شرایط همه گیری COVID-19 ، قانون استانداردهای اشتغال به روزرسانی شده است. مرخصی با حقوق و دستمزد برای بریتیش کلمبیایی هایی که به دلیل بیماری شخصی، آسیب دیدگی یا دلایل مشخص مربوط به COVID-19 قادر به کار نیستند.

Private Sector Organizations

Other Goodwill Supports

سازمان ها و شرکت های بخش خصوصی مانند فیس بوک، با کمک های مالی و حمایتی به مشاغل کوچک در این اوقات دشوار مالی کمک می کنند. برای اطلاعات بیشتر با سازمان های صنعت خود بررسی کنید.

پشتیبانی از کارگران، افراد و خانواده ها:

در نتیجه شیوع COVID-19، دولت استانی و فدرال به طور مستقیم از کارگران، کارمندان، افراد و خانواده هایی که با مشکلات روبرو هستند، پشتیبانی می کنند. کارفرمایان تشویق می شوند کارمندان خود را از پشتیبانی هایی که در اختیار آنها قرار دارد آگاه سازند.

B.C COVID-19 Action Plan

Support for Renters and People Experiencing Homelessness

در پاسخ به بیماری همه گیر و استرس مالی ناشی از آن، B.C. بودجه حمایت از مسکن را افزایش داده و در تلاش است تا مردم بتوانند در صورت از دست دادن شغل یا درآمد، مسکن خود را حفظ کنند.

دولت B.C در مدت 4 ماه از طریق BC Housing، حداكثر 500 دلار در هر ماه برای اجاره، و امكان تخفیف موقت را فراهم می كند، و در حالی كه دستور اضطراری BC در حال اجراست، حذف مهلت قانونی برای اخراج (با برخی موارد استثناء) و ثابت نگه داشتن اجاره ی سالانه ی جدید به صاحبخانه تحمیل می شود. برای بهره‌ مندی افراد با درآمد کم تا متوسط، این مبالغ کمک اجاره، برای مستاجرانی در دسترس خواهد بود که در نتیجه ی بحران COVID-19 با مشکلات مالی روبرو هستند، و واجد شرایط برنامه های کمک فعلی اجاره نیستند.

BC Rent Bank

Rent Bank Programs

اجاره نشینان در برخی از مناطق استان می توانند، کمک های اضطراری برای پرداخت اجاره بها و وام های بدون بهره را دریافت کنند.

B.C COVID-19 Action Plan

Enhanced Climate Action Tax Credit

در جولای 2020، خانواده های واجد شرایط چهار نفره، حداکثر 564 دلار دریافت می کنند و هر فرد واجد شرایط حداکثر مبلغ 218 دلار دریافت می کنند. این امر باعث می شود تا پرداخت  Climate Action Tax Creditتا 112.50 دلار برای هر خانواده چهار نفره و حداکثر 43.50 دلار برای هر بزرگسال افزایش یابد.

B.C. COVID-19 Action Plan

Emergency Benefit for Workers

مبلغ 1000 دلار بدون مالیات به بریتیش کلمبیایی هایی ارائه می شود، که توانایی کارشان در شیوع بیماری تحت تأثیر قرار گرفته است. این مزیت برای یک بار به بریتیش کلمبیایی هایی که بیمه ی استخدام فدرال (EI) یا مزایای پاسخ فوری فدرال کانادا را در نتیجه ی اثرات COVID-19 دریافت می کنند، پرداخت می شود. این شامل کارگرانی است که مرخص شده اند، بیمار یا قرنطینه شده اند، والدین دارای فرزندان بیمار، والدینی که در خانه باقی می مانند زیرا مراکز مراقبت از کودکان و مدارس بسته است و افرادی که از اعضای خانواده ی
بیمار خود مانند والدین سالخورده مراقبت می کنند،
می باشد. کارگران می توانند واجد شرایط EI و یا غیر واجد شرایط EI باشند، مانند افراد خود اشتغال. این مزایا به ساکنان B.C علاوه بر درآمدهای پشتیبان فدرال پرداخت می شود.

B.C. COVID-19 Action Plan

Support for Parents with Children in Child Care

دولت BC قدم هایی در جهت حمایت از بخش مراقبت از كودكان برداشته است، که به والدینی كه باید در طول همه گیری های COVID-19 كار كنند، اطمینان دهد همچنان به خدمات مراقبت از كودكان دسترسی دارند.

Municipalities and Service Providers

Other Supports

برخی از شهرداری ها و ارائه دهندگان خدمات، برنامه های خود را روز به روز تعیین می کنند. به صورت آنلاین جستجو کنید تا ببینید آیا چنین پشتیبانی هایی در جوامع شما وجود دارد:

– تعویق پرداخت قبوض آب و برق شهری

– رایگان شدن کرایه ی حمل و نقل عمومی

– گزینه های پرداخت و رومینگ بین المللی، از سوی ارائه دهنده ی خدمات مخابراتی شما

– به تعویق انداختن یا بازپرداخت هزینه های عضویت در امکاناتی مانند سالن های ورزشی

لطفاً برای اطمینان از واجد شرایط بودن و جزئیات بیشتر، مستقیماً  تماس بگیرید.

——————————–

فایل اصلی را از اینجا دانلود کنید، به همراه لینک های مربوطه: covid-19_small_business_supports(4)

لایک کنید، به اشتراک بگذارید…
www.SalamVancouver.com


Continue Reading
2 Comments

2 Comments

  1. Xckype

    June 30, 2022 at 9:00 pm

    imitrex 50mg canada – imitrex over the counter order imitrex pill

  2. Gidsol

    July 6, 2022 at 12:48 am

    order zofran without prescription – spironolactone 25mg usa order valacyclovir 500mg without prescription

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!