Connect with us

مهاجرت به کانادا

ویزای تضمینی کانادا جدیدترین دروغی که می شنوید!

Published

on


اگر تاکنون به دنبال ویزای توریستی، تحصیلی و کاری کانادا رفته باشید، مطمئنا کلمه ی ویزای تضمینی کانادا را بارها شنیده‌ اید.
اما باید بدانید این کلمه رابطه ی نزدیکی با سودجویی و کلاهبرداری دارد.
در اینجا آماری از ویزای تضمینی کانادا و تمامی دروغ‌ هایی که درباره ی آن وجود دارد را، برای شما ارائه می دهیم.
در سال 2019 تعداد متقاضیانی که درخواست ویزایشان ریجکت شده، افزایش یافته است. اکثر کارگزاری های ویزای کانادا، در مورد کلاهبرداری همکارانشان برای اخذ ویزای تضمینی صحبت می کنند، اما خودشان هم همچنان ویزای کانادا را تضمین می‌ کنند. دروغ‌ های جالبی که در مورد ویزای تضمینی کانادا می‌شنوید را، در ادامه بررسی می کنیم.

1- ما آشنایی در سفارت کانادا داریم:
باید بدانید در سفارت کانادا، افسران مسئول بررسی مدارک و محل انجام این کار، به هیچ وجه مشخص نیستند. بنابراین حتی اگر شما آشنایی هم داشته باشید، نمی تواند بفهمد هر پرونده در کدام کنسولگری بررسی می‌ شود.
2- ما یک دعوت نامه به مدارک شما ضمیمه می کنیم:
دعوت نامه ی ویزای کانادا فقط در صورتی که از طرف اقوام درجه ی یک و یا یک شرکت معتبر همراه با تائیدیه ی پرداخت تمام هزینه‌ های سفر شما، فرستاده شود، قابل قبول است. البته این را هم باید بدانید دعوتنامه به تنهایی اثری بر دریافت ویزا ندارد، تمکن مالی و تاریخچه سفرهای شما نیز اهمیت دارد.
3- ما با دریافت 80 میلیون تومان کار شما را به دست وکیل مهاجرت مجرب می سپاریم:
این مبلغ و مبالغ هنگفت بسیار بالاتر، چیزی ست که از سوی کارگزاران شنیده می شود. اما باید بدانید که وکلا تنها
پرونده ی ویزاهای ریجکت شده را قبول می کنند. به طور کلی کار وکلا، صدور گواهی امضاء برای فرم کاستودین، اعتراض به پرونده‌های ریجکت شده و اقدام برای دریافت PR کارت، برای دارندگان ویزای کاری و تحصیلی است.
4- ما یک نمایندگی در یکی از شهرهای کانادا داریم:
این جمله را اکثراً متقاضیان ویزای تحصیلی، که نیاز به اجاره ی منزل در کانادا دارند، می شنوند. نمی توان گفت که تمام آژانس ها به دروغ این را عنوان می کنند، اما اگر این گفته صحت داشته باشد، باید آدرس و تلفن آن نمایندگی در کانادا مشخص باشد.
5- ما دارای Sign سفارت کانادا هستیم:
سفارت کانادا هیچ تفاوتی میان کارگزار، آژانس مسافرتی و حتی خود متقاضی قائل نیست. یعنی چه خودتان برای ویزای کانادا اقدام کنید، چه کارگزار و یا آژانس مسافرتی، هیچ تفاوتی نخواهد داشت. فقط زمانی متفاوت خواهد بود که یک کارشناس و نه وکیل، برای ویزای کانادای شما اقدام کند.
برای این که در دام سودجویان نیافتید، فقط 2 راه دارید:
اول اینکه قید زمان و پول خود را بزنید و به دروغ های آنها اعتماد کنید.
راه دوم اینکه تمام این صحبت ها را با منطق خود و شرایط آن کشور بسنجید. پیشنهاد ما این است که قبل از هر اقدامی از آژانس‌ها و کارگزاران مختلف، در مورد ویزای کانادا اطلاعات دریافت کنید و به کسانی اعتماد کنید که به فکر منافع شما هستند و نه منافع خودشان!


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!