Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور کلیه ی رویدادهای شهری با بیش از 250 شرکت کننده را لغو کرد

Published

on


شهرداری ونکوور روز پنجشنبه اعلام کرد، گردهمایی ها و رویدادهایی که با شرکت بیش از 250 شرکت کننده برگزار می شوند، به منظور مبارزه ی بیشتر با گسترش COVID-19 لغو می شوند.


این اعلامیه توسط شهردار Kennedy Stewart اعلام شد، این کنسلی برای کلیه تجمعات برگزار شده در اماکن شهری از جمله برنامه هایی که به میزبانی شهرداری برگزار می شود، رویدادهای دارای مجوز و اجتماعاتی است که توسط یک شخص ثالث برگزار می شود.
استوارت می افزاید: پروتکل های تمیز کردن در کلیه ی امکانات شهری، از جمله مواردی که متعلق به هیئت مدیره ی پارک ونکوور و کتابخانه ی عمومی ونکوور است، در حال افزایش است.
وی افزود، ما همچنین در حال انجام اقدامات خود برای امنیت کارمندان شهرداری ونکوور، به ویژه کارگران خط مقدم هستیم. پروتکل های تمیز کردن در همه ی شهر ونکوور، هیئت مدیره ی پارک ونکوور و کتابخانه ی عمومی ونکوور افزایش یافته است، و از کارمندان خواسته شده است که در صورتی که فکر می کنند در معرض ویروس قرار گرفته اند، با 8-1-1 تماس بگیرند یا به پزشک مراجعه کنند.
Park Board همچنین در رسانه های اجتماعی اعلام کرد، که علاوه بر افزایش اقدامات نظافتی، کارکنان شروع به نظارت و محدود کردن تعداد کاربران در استخرهای شنا در مراکز اجتماعات Hillcrest و Killarney هستند تا از 250 کاربر تجاوز نکنند.
در صورتی که 250 نفر در حال استفاده از استخر باشند، کارکنان دسترسی را محدود خواهند کرد.
اقدامات دیگری که این شهر برای مقابله با شیوع ویروس انجام می دهد شامل موارد زیر است:
– پخش هشدار در کلیه ی مراکز، که به اعضای عمومی و کارمندان یادآوری می کند که در صورت احساس بیمار بودن، از دیگران دور بمانند.
– فعال سازی برنامه های City Business Continuity ، برای اطمینان از اینکه ما می توانیم خدمات اصلی شهرمان مانند آب، فاضلاب، پلیس و آتش نشانی را حفظ کنیم.
– اطمینان از اینکه کارکنان، در صورت نیاز به کار در خانه، از ابزارهای مناسب برخوردار هستند.
– همکاری با جامعه ی تجارت برای ارزیابی و درک تأثیرات اقتصادی و استراتژی های بالقوه.
– پاسخ دادن به سؤالات عموم و کارکنان، و در صورت لزوم هدایت افراد به Vancouver Coastal Health.
تعدادی از رویدادهای ونکوور که در حال حاضر لغو شده اند شامل 420 Vancouver، 2020 Vancouver Sun Run و رویدادهای مهم در BC Place هستند.
شهرداری همچنین گام هایی را که می تواند برای جلوگیری از گسترش ویروس کمک کند، یادآوری کرد:
– اگر احساس بیماری دارید در خانه بمانید.
– دست های خود را بشویید.
– به طور محافظت شده عطسه و سرفه کنید.
با افزایش coronavirus ، وزارت بهداشت BC به افرادی که در رویدادها و اجتماعات بزرگ شرکت می کنند، یادآوری می کند تا سلامت خود را در مورد علائم COVID-19 کنترل کند. و اگر احساس سلامت ندارید، توصیه می کند در این زمان در خانه بمانید. همچنین، به دلیل تعطیلی غیر منتظره، لطفاً رویدادی را که قصد حضور در آن را دارید، قبلا بررسی کنید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!