Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور و وست ونکوور باجه های اهدای لباس را بر می چینند.

Published

on


به دنبال مرگ دو نفر، که در باجه های اهدای لباس گیر کرده بودند، شهر ونکوور و ناحیه وست ونکوور، متعهد به جمع آوری باجه ها شدند.

ناحیه وست ونکوور می گوید پس از آن که یک مرد 34 ساله اهل ونکوور ،هفته گذشته در یک باجه ی اهدای لباس جان داد، این تصمیم گرفته شد.

پلیس وست ونکوور می گوید که این “مرگ ناگهانی”  صبح روز 30 دسامبر 2018، در نزدیکی ورودی Ambleside Park  معروف، اتفاق افتاد.

یک پزشک  که ساعت 8:30 صبح در این منطقه پیاده روی می کرد، مردی را پیدا کرد که در باجه گیر افتاده بود و پاسخی به  وی نمی داد.

روز 2 ژانویه، شهرداری وست ونکوور اعلام کرد که باجه های اهدای لباس را بسته و به دنبال گزینه هایی برای از بین بردن آنها یا استفاده از باجه هایی که امنیت بیشتری داشته باشند، است”.

وست ونکوور گزینه های جایگزین برای اهدا را، در وب سایت خود ذکر کرده است.

شهر ونکوور اطلاعیه ی مشابهی را ، در روز 3 ژانویه پخش کرد و تصمیم خود برای حذف تمام باجه های اهدای لباس از خیابانها را ، پس از آنکه یک زن در ماه جولای 2018 در یک باجه به دام افتاد و درگذشت، اعلام کرد.

شهرداری گزارش داد: “تا به امروز، از بیش از 100 باجه حدود 90 درصد حذف شده اند.  و همه ی باجه های باقی مانده در اوایل سال 2019 برداشته خواهند شد.”

همچنین باجه های West Point Grey Community Centre، Kensington Community Centre،  Vancouver Aquatic Centre  جمع آوری شدند.

 The Vancouver School Board نیز درخواست کرد همه باجه های موجود جمع آوری  شود.  درمورد باجه های اهدای لباس  موجود در املاک خصوصی،  اوایل سال 2019 تصمیم گیری خواهد شد.

کسانی که به دنبال مکان های اهدای لباس هستند می توانند از ناحیه های تحت نظارت واقع در Vancouver’s Zero Waste Centre (8588 Yukon Street) و Residential Drop-off Area (5400 72nd Avenue in Delta)  استفاده کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!