Connect with us

املاک در کانادا

ونکوور و تورنتو، داغ ترین بازارهای «دفتر کار» در نورث آمریکا را دارند

Published

on


در دو مورد از بزرگترین بازارهای دفتر کار در کانادا، واقعا کمبود وجود دارد، به حدی که اکنون عنوان پایین ترین نرخ دفتر کار خالی، در نورث آمریکا را دارند.
گزارش آماری CBRE، در سه ماهه ی دوم سال در کانادا نشان می دهد، نرخ دفاتر کار خالی در هر دو شهر ونکوور و تورنتو، به 2.6٪ کاهش یافته است.
نرخ ونکوور در یک سال گذشته از 4.7٪ به 2.6٪ کاهش یافته است، در حالی که نرخ تورنتو در طی رونق ساخت و ساز در مرکز شهر، در نرخ 2.6٪ ثابت مانده است.
این رکورد کمبود دفترکار، منجر به رکورد افزایش قیمت در نرخ اجاره ی دفاتر می شود. قیمت اجاره در ونکوور، از آستانه ی 44 دلار برای هر فوت مربع برای فضای اداری پایین تر از کلاس A ، و در تورنتو از 40 دلار برای هر فوت مربع برای همان نوع دفتر، عبور کرده است.


بازار دفتر کار در ونکوور
5.1 میلیون فوت مربع فضای اداری جدید در شهر، در حال ساخت است، اما بیشتر آنها تا اوایل سال 2020 آماده نخواهند شد. تقاضا کاملاً مشهود است، به طوری که 31.5 درصد از این فضاهای جدید از هم اکنون اجاره داده شده اند.
فضاهای موجود در داون تاون، Central Broadway Corridor و همچنین مناطقی در نزدیکی SkyTrain و سایر خدمات ترانزیتی، در صدر تقاضا قرار دارند.
در حال حاضر ونکوور 47.78 میلیون فوت مربع فضای اداری ، از جمله 23.84 میلیون فوت مربع در مرکز شهر و 23.95 میلیون متر مربع فوت در مناطق حومه ی شهر دارد.
بازار دفتر کار در تورنتو
در شهر تورنتو در حال حاضر 164.3 میلیون فوت مربع فضای اداری، شامل 87.68 میلیون فوت مربع در داون تاون، و 76.62 میلیون فوت مربع در مناطق حومه ی شهر، وجود دارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!