Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور در میان 10 شهر برتر آمریکای شمالی برای صاحبان سگ ها قرار گرفت

Published

on


لیست جدید برترین شهرهای بزرگ آمریکای شمالی، برای صاحبان سگ در سال 2019 تهیه شده و ونکوور در میان ده شهر اول است.
این لیست توسط Technobark تهیه شده است . این انتخاب از میان بیش از 300 شهر دوستدار سگ در سراسر قاره ، بر اساس تعدادی از معیارها، انجام شده است. اولین معیار تعداد پارک های مخصوص سگ و یا پارک هایی است که به طور کلی اجازه می دهد حیوانات تربیت شده و یا تربیت نشده، به آنها وارد شده و بازی کنند. همچنین تعداد سواحل مجاز برای سگ ها به طور سرانه، و نیز تعداد مراکزخدمات دامپزشکی فعال در شهرو از جمله شهرهای دارای خدمات حیوان خانگی 24 ساعته.
در این امتیاز فعالیت های سگ دوستانه مانند پیاده روی و رستوران های دوست دار سگ که به مهمانان اجازه می دهد، آنها را به همراه داشته باشند و در نهایت، آب و هوا کلی شهر محاسبه شده است.
این مطالعه به این نتیجه رسید که پورتلند در اورگان، با فاصله ی زیاد، اولین انتخاب شهرهای دوستدار سگ است که نه تنها پارک های بیشتری نسبت به دیگر شهرهای بزرگ در ایالات متحده دارد، بلکه تقریبا در همه ی سواحلش، به سگها اجازه ی ورود داده می شود.
Carmel-by-the-Sea در کالیفرنیا رتبه ی دوم را دارد که دارای بیش از دوازده پارک برای سگ های تربیت شده و تربیت نشده است و فعالیت های سگ دوستانه ی بی شماری نیز دارد . آستین، در تگزاس جایگاه سوم را در اختیار دارد.
ونکوور در جایگاه ششم است ولی با این حال، رتبه بندی اذعان دارد که « پیدا کردن یک خانه ی اجاره ای سگ دوست و یا پیدا کردن یک رستوران سگ دوست، در اینجا بسیار سخت است.»

برترین شهرهای آمریکای شمالی برای صاحبان سگ در سال 2019

1. Portland, Oregon
2. Carmel-by-the-Sea, California
3. Austin, Texas
4. Cannon Beach, Oregon
5. Tampa, Florida
6. Vancouver, B.C.
7. San Diego, California
8. Lake George, New York
9. Chicago, Illinois
10. Tucson, Arizona


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!