Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

ونکوور در لیست 10شهر برتر دنیا برای مسافرت در سال 2020 قرار گرفت

Published

on


اگر ساکن ونکوور هستید و یا حداقل یک بار از ونکوور دیدن کرده اید حتما متوجه زیبایی چشمگیر این شهر شده اید. اگر حرف از یک منظره بی مانند شود، منظره کوه ها، اقیانوس و نمای این شهر به ذهن شما می آید. این موضوع سبب شده که موسسه Lonely Planet ونکوور را در لیست 10 شهر برتر برای مسافرت در سال 2020 قرار دهد.
اگر از طرفداران کشف مناظر خاص و بازدید از شهرهای زیبای دنیا هستید، پیشنهاد می شود این 10 شهر را حتما در لیست خود بگنجانید.


Lonely Planet ونکوور را به عنوان «تفریحگاه طبیعی» توصیف می کند. ونکوور به خاطر فضای سبز شهری، اقیانوس، کوه های پوشیده از جنگل در ساحل شمالی، پایداری شهری، و دیگر موارد در این لیست قرار گرفته است. همچنین سیستم حمل و نقل این شهر و شبکه دوچره سواری و پیاده روی ونکوور نیز مورد تقدیر است.
احتمالا الان کنجکاو شده اید که 9 شهر دیگر این لیست شامل چه شهرهایی می شود. اولین شهر لیست سالتزبورگ در اتریش است. پس از آن واشنگتن دی سی در ایالات متحده امریکا، قاهره در مصر، گالوی در ایرلند، بن در آلمان، لاپازا در بولیوی، کوچی در هند، دوبی در امارات متحده عربی، و دنور در ایالات متحده آمریکا می باشند. ونکوور در این لیست رتبه هشتم را دارد.
با این که تمامی شهرهای این لیست فوق العاده اند، ولی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین، این لیست تنها شامل شهرهایی که می توانید سال 2020 به آنجا بروید نیست، بلکه لیستی از اماکنی است که در سال جدید حتما باید به آنجا سفر کنید.
به طور مثال واشنگتن صدمین سال اصلاح قانون نوزدهم، که سبب شد زنان نیز حق رای داشته باشند، را جشن می گیرد. در سالتزبورگ نیز صدمین فستیوال سالتزبورگ برگزار می شود، که احتمالا بزرگترین فستیوال موسیقی کلاسیک دنیا در سال 2020 خواهد بود.
از آنجایی که آب و هوا در کانادا به زودی بسیار سرد می شود، شما لایق یک سفر هستید. پس با نگاهی به برنامه زمانی و حساب بانکی خود بهتر است هرچه زودتر طرح یک مسافرت را پیاده کنید. و برای این کار لازم نیست از گوگل کمک بگیرید: اولین مقصد، ونکوور.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!