Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

ونکوور در رده ی ششم بهترین شهرهای جهان، برای رانندگان قرار گرفت

Published

on


ونکوور اخیراً در مطالعه‌ ای که توسط Mister Auto منتشر شد ، در بین بهترین شهرهای جهان برای رانندگان قرار گرفت.


این مطالعه به منظور تعیین رتبه ی شهرها، سه پارامتر اصلی از جمله زیرساخت ها، ایمنی و هزینه ها را مورد بررسی قرار داد. این دسته بندی ها برای تجزیه و تحلیل بهتر به پارامترهای مختلفی از جمله کیفیت جاده، کیفیت ترافیک، تعداد تصادفات کشنده و هزینه ی پارکینگ و سوخت، تفکیک شدند.
این مطالعه، داده هایی را از صدها شهر در سراسر جهان جمع آوری کرده و سپس یک لیست کوتاه از 100 شهر را انتخاب کرده است. شاخص نهایی، 15 فاکتور مختلف را در بر می گیرد تا بهترین و بدترین شهرها را، برای رانندگی دارندگان خودرو در سراسر جهان نشان دهد.
کلگری با امتیاز عالی 100، در جایگاه اول، دبی با امتیاز چشمگیر 97.87 در رده دوم، اتاوا با امتیاز 96.60 در رده ی سوم جدول قرار گرفت. سوئیس با بالاترین رتبه در اروپا در رده چهارم قرار داشت، در حالی که ال پاسو تنها شهر از ایالات متحده آمریکا بود، که در بین ده کشور برتر قرار گرفت.
به طور جزئی تر، از نظر میزان ترافیک، بهتر است شما در ال پاسو ایالات متحده آمریکا و یا مالمو در سوئد زندگی کنید تا در بمبئی هند. بریزبن در استرالیا ، سالوادور در برزیل و استکهلم از نظر کیفیت هوا بسیار بهتر هستند، که در انتهای جدول این شاخص لاگوس، نیجریه در بدترین حالت خود قرار دارد.

از نظر میزان تصادفات با در نظر گرفتن جمعیت هر شهر، منچستر در انگلیس و استکهلم کمترین میزان تلفات را دارند. در انتهای دیگر این مقیاس، لاگوس، اورلاندو، فلوریدا و کلکته در هند از جمله شهرهای خطرناک برای رانندگان هستند.

The world’s top 10 cities for drivers (scores) :
1. Calgary, Canada (100)
2. Dubai, United Arab Emirates (97.87)
3. Ottawa, Canada (96.60)
4. Bern, Switzerland (96.23)
5. El Paso, United States (96.01)
6. Vancouver, Canada (95.99)
7. Gothenburg, Sweden (95.66)
8. Düsseldorf, Germany (95.36)
9. Basel, Switzerland (95.28)
10. Dortmund, Germany (95.27)


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!